• Nemokamai tikrins regą

  2020 01 13

  Sausio 21 d., antradienį, nuo 10:30 val. Zarasų viešosios bibliotekos I aukšto galerijoje kviečiame pasitikrinti regą. Vizito metu galėsite įsigyti akinių priežiūros priemones, dėklus, servetėles, akinius; užsisakyti apsauginius akinius darbui prie kompiuterio, vairavimui, korekcinius akinius. Bus galimybė pasimatuoti akispūdį (kaina 6 eur.), įsigyti fotochrominius bei poliarizuotus akinius ir kt.

  Skaityti daugiau...
 • Žiemos sodai būna visokie...

  2020 01 20

  Zarasų viešosios bibliotekos I aukšto galerijoje atidaryta Zarasų meno mokyklos mokinių darbų paroda „Žiemos sodas“. Joje eksponuojami šios mokyklos Dailės skyriaus 2–7 klasių mokinių piešti, tapyti ir kitomis technikomis atlikti darbai, kuriuose – portretai, gamtos vaizdai... Beje, kai žiema šįmet tokia „netikusi“, tai ir mokinių darbuose tie vaizdai nežydėjo šerkšno gėlėmis, nesūkuriavo sniego vėpūtiniais. Bet vis tiek žiemiškas metas, kuri kartais taip smagu praleisti jaukiame ir šiltame kambaryje, gal todėl buvo eksponuojama nemažai darbų, kuriuose kvietė jaukus namų interjeras.

  Skaityti daugiau...
 • Ežerai šnekėjo Dusetose

  2020 01 20

  Stipri bendruomenė, kurioje pastebimas kiekvienas jos narys. Labai džiugu, kad siekiant populiarinti, paskatinti krašto literatus ir fotografus, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Danutei Karlienei kilo mintis – išleisti rajono literatų kūrybos rinktinę, jau ketvirtąją.

  Skaityti daugiau...
 • Poetės Almos Karosaitės jubiliejus

  2020 01 20

  Sausį minimas lietuvių poetės Almos Karosaitės gražus jubiliejus. Jos kūryba – neišsenkanti Vaikystės erdvė: čia į vaikus prabyla kiškučiai, meškučiai, šuniukai, kačiukai. Jie pasakoja savo linksmas istorijas, žaidžia su vaikais, moko mažuosius skaitytojus ne tik išminties, gražios bendrystės, bet ir perspėja apie gresiančius pavojus.

  Skaityti daugiau...
 • Atsinaujinę LEGO ROBOTUKAI laukia Jūsų!

  2019 10 02

  Vaikams 6+ ir jų tėveliams siūlome trečiadieniais, nuo 15 val. išbandyti Lego Mindstorms robotų konstravimą. Konstruoti yra nesunku, tereikia sekti metodiką ir įdiegti suprojektuotas robotų kūrimo komandas. Užduotys kiekvienam pagal pomėgius! Registruotis telefonu 8 385 52020 arba el. paštu vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt; Užsiėmimai vyks Vaikų literatūros skyriuje.

  Skaityti daugiau...
 • Lietuvišką žodį iškėlęs

  2020 01 16

  Skaitytojų aptarnavimo Mokslo šakų skyriuje yra parengta spaudinių paroda, skirta Zigmo Zinkevičiaus 95-osioms gimimo metinėms paminėti.

  Skaityti daugiau...
 • Baibių bibliotekoje degė atminimo žvakutės

  2020 01 14

  Sausio 13 d. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva Atmintis gyva, nes liudija“.

  Skaityti daugiau...
 • Išgalvoti personažai

  2020 01 07

  Parodoje, veikiančioje Vaikų literatūros skyriaus edukacinėje erdvėje eksponuojami piešiniai ir kompiuterinės grafikos kūriniai. Jų autorius – Kipras Stankevičius, Vilniaus miesto Pilaitės gimnazijos abiturientas. Jaunasis dailininkas bibliotekos lankytojams jau žinomas kaip parodos „Animacijos personažai“, eksponuotos 2019 metais, autorius.

  Skaityti daugiau...
 • Smagi išvyka

  2020 01 13

  Pakviesti vyresniosios bibliotekininkės Zinos Černovienės sausio 9 dieną mes, Magučių ugdymo skyriaus mokiniai ir pedagogai, nuvykome į Zarasų viešąją biblioteką.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai