• Izraelio kinas tavo mieste – „Testamentas“

  2019 10 24

  Lapkričio 19 d., antradienį, 17 val. Izraelio kino peržiūra „Testamentas“ (rež. Amichai Greenberg, 2017 m., 91 min.) Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje.

  Skaityti daugiau...
 • Poezija – kai sielos džiūgauja

  2019 11 16

  „Poezija ateina iš visur ir iš visko. Poezija ta pati visur, visais laikais ir visose žemėse, apimanti, suglobianti, suglaudžianti viską į galingą kosminį... ovalą“ – kažkada mintijo lietuvių poetas Sigitas Geda. Poezija – ir šįkart buvo tas išmanusis vedlys, lydėjęs mus literatūriniu tiltu į Dusetas (Lietuvos kultūros tarybos remiamo projekto „Knygos šventė“ (literatūriniai tiltai Utenos regione). Aplankyti Anykščiai ir Ignalina, Utena ir Molėtai).

  Skaityti daugiau...
 • Pepė Ilgakojinė, saldainiai ir pliušiniai žaislai

  2019 11 15

  Šiaurės šalių literatūros savaitė Turmanto bibliotekoje kasmet laukiama. Šiemet asociacija „Norden“ Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje švenčia 100 metų jubiliejų.

  Skaityti daugiau...
 • Paroda lyg stebuklų stebuklas

  2019 11 15

  Kai kalendoriaus lapelių ima mažėti, supranti, kad neišvengiamai vėl ateina laikas, kai prasidės dovanų ir pirkinių „bumas“.

  Skaityti daugiau...
 • Apie vaisius ir daržoves interaktyviai

  2019 11 14

  Antradienį Vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetis „Vaisiai ir daržovės literatūroje ir interaktyviai“. Jo dalyviai – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos II a klasės mokiniai, atskubėję pasitikrinti savo žinių ir jas papildyti.

  Skaityti daugiau...
 • Švenčiame Pepės gimtadienį

  2019 11 14

  Visą savaitę Zarasų viešojoje bibliotekoje yra minima Šiaurės šalių literatūros savaitė ir švenčiamas Pepės Ilgakojinės gimtadienis. Į gimtadienio šventę kasdien suplūsta Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Trečiadienio rytą Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė sulaukė mokinių iš 4 a klasės su mokytoja Inga Vainiūniene, ketvirtadienio rytą – 4 b klasės mokinių su mokytoja Janina Trimoniene.

  Skaityti daugiau...
 • Pepės Ilgakojinės šventė Zaraso pakrantėje

  2019 11 14

  Lapkričio 11-17 dienomis Šiaurės ir Baltijos šalyse vykstantys Šiaurės šalių literatūros skaitymai yra projekto „Šiaurės šalių literatūros savaitė“ dalis, skaičiuojanti trečią dešimtmetį. Projekto tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Skaitymai vyksta įvairioms amžiaus grupėms nustatytu laiku.

  Skaityti daugiau...
 • Visur ir visada su Zarasų viešąja biblioteka

  2019 10 02

  Atsisiųskite mobilią programėlę „Zarasų biblioteka“ į savo mobilųjį telefoną iš „Google Play“ arba Apple Store parduotuvės ir pirmieji sužinokite apie viešosios bibliotekos knygų, muzikos įrašų, žaidimų, renginių ir edukacinių veiklų naujienas!

  Skaityti daugiau...
 • Izraelio kino vakarai bibliotekoje

  2019 10 29

  Izraelio ambasados iniciatyva projektas „Izraelio kinas tavo mieste“ maloniai kviečia tamsius ir ilgėjančius vakarus praleisti su geru kinu Zarasų viešojoje bibliotekoje. Pasak Izraelio ambasadoriaus Lietuvoje Amir Maimon, „Kultūra yra vienas geriausių įrankių ne tik suburti žmones, bet ir geriau pažinti vienas kitą“.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai