• Vaikus kviečiame į edukacines veiklas „LEGO robotika"

  2021 06 14

  Kviečiame vaikus nuo 6 metų ir tėvelius į „LEGO MINDSTORS robotika" veiklas. 
  KUR: Zarasų viešoji biblioteka,Vaikų literatūros skyrius
  KADA: Birželio mėnesį  kiekvieną trečiadienį, nuo 15:00 val. 
  Norime jaunuosius kūrėjus padrąsinti ir supažindinti su robotų konstravimo ir programavimo pagrindais. Tai prasmingas ir smagus laiko praleidimas visai šeimai.

  Kviečiame registruotis iš anksto tel. (8 385) 52020.

  Skaityti daugiau...
 • Pristatyta nauja knyga „Vilko ašara“ ir surengtos edukacinės dirbtuvės

  2021 06 14

  Birželio 10 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 3 c klasės mokiniai su knygos „Vilko ašara“ autore susitiko virtualiai. Rasa Bačiulienė, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų tyrimo katedros tyrėja, dideliame TV ekrane šypsojosi vaikams, pristatydama savo knygą. „Vilko ašarą“ visai neseniai išleido VšĮ „Pamėginčius“, o iliustravo jaunoji menininkė Emilija Čypaitė iš Dusetų.

  Skaityti daugiau...
 • Danguolės Martinkienės darbų paroda „Gėlės atvirukuose“

  2021 06 11

  Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje nauja zarasietės Danguolės Martinkienės paroda. Šį sykį stiklo vitrinoje puikuojasi rankų darbo atvirukai. Atvirukai padaryti naudojant kvilingo techniką. Kvilingas (Quilling) - tai dekoratyvinių elementų gamyba sukant popieriaus juostas į spiralę. Ši technika suteikia labai daug kūrybiškumo galimybių ir nereikalauja daug investicijų. Taip galima dekoruoti atvirukus, kurti paveiksliukus, erdvines kompozicijas.

  Skaityti daugiau...
 • Renginiai Gedulo ir vilties dienai atminti

  2021 05 11

  „Kiek rovė – neišrovė. Kiek skynė – nenuskynė. Todėl, kad Tu – šventovė. Todėl, kad Tu – Tėvynė“. Gedulo ir vilties diena – atmintina diena, Lietuvoje minima birželio 14 d. 1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą. Į tremtį buvo išvežta per 131 tūkstantį žmonių, iš kurių daugybė namo niekada ir nebesugrįžo. Kviečiame susipažinti Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose renginiai GEDULO IR VILTIES DIENAI. 

  Skaityti daugiau...
 • Kalendorius: Gedulo ir vilties diena

  2021 06 11

  1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą. Tąkart buvo išvežta apie 18 500 žmonių, kurių didžioji dalis vežti į tremtį, kiti – į GULAG'o stovyklas. Buvo ištremta daug to meto politikų, inteligentų, ūkininkų, kitų visuomenės veikėjų, tarp kurių ir antrasis Lietuvos Respublikos prezidentas Aleksandras Stulginskis. 1941 metų birželio 14-ąją pradėti masiniai trėmimai truko iki birželio 22-osios. Tai buvo iš anksto suplanuota ir parengta akcija. Birželio 15–19 d. iš Naujosios Vilnios geležinkelio stoties išvyko 577 vagonai su suimtaisiais ir tremtiniais. Vežami į lagerius ir tremties vietas žmonės patyrė daug kančių, dėl sunkių ir antisanitarinių sąlygų kelyje dažnai susirgdavo ir mirdavo.

  Skaityti daugiau...
 • Sklaidyk, skaityk, sukurk

  2021 06 11

  Programos „Džiaukimės vasara skaitydami, klausydami, žaisdami ir kurdami“ pirmieji dalyviai – Santarvės padinės mokyklos trečiokai, mokytojos D. Kukonenko ugdytiniai.

  Skaityti daugiau...
 • Knygų BLIC turas Zarasų viešojoje bibliotekoje

  2021 06 09

  Kviečiame. Knygų BLIC turas Zarasų viešojoje bibliotekoje 2021 m. birželio 15 d. 10:30 val. Renginys nemokamas, skirtas 6 – 10 metų vaikams. Kviečiame registruotis iš anksto tel. 8 385 52020.

  Skaityti daugiau...
 • Įtraukiantis žaidimas - kiek patarlių žinote apie vilką

  2021 06 10

  Kol viešoji biblioteka laukia atkeliaujant Rasos Bačiulienės knygos  „Vilko ašara, kviečiame smagiai pažaisti internete ir pasitikrinti kiek patarlių žinote apie vilką. Spausti ČIA

  Skaityti daugiau...
 • Prisiminimų vakaras „Muzika iš tylos“, skirtas kompozitoriui Faustui Latėnui

  2021 06 10

                                                  

  renginys 3256

  Renginio organizatorius dėl galiojančių karantino sąlygų registruos žiūrovus vadovaudamasis sprendimu "Dėl kino teatrų ir kino klubų paslaugų teikimo bei kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų".

Subkategorijos

Visi įrašai