• Kūrybiniai tridieniai Zarasų viešojoje bibliotekoje įgyvendinti

  2019 09 18

  Zarasų viešosios bibliotekos projektas „Kūrybiniai tridieniai Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose" dalyvavęs Lietuvos kultūros tarybos rengtame Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų bendruomenių dalyvavimo institucijų veiklose konkurse ir gavęs finansavimą įgyvendintas. Juo buvo siekiama įtraukti visus bendruomenės narius, ypač vaikus ir jaunimą į aktyvias kūrybines veiklas, supažindinančias su vertingiausiais literatūros kūriniais, jų istorija, raida, kitomis meno šakomis glaudžiai susijusiomis su knyga. Siekiama suteikti visų socialinių grupių nariams atskleisti savo kūrybiškumą, meninius gebėjimus.

  Skaityti daugiau...
 • Bibliotekos galerijoje atidaryta jaunųjų menininkų projektų paroda

  2019 09 18

  Rugsėjo 17 d. Zarasų viešosios bibliotekos I a. galerijoje atidaryta jaunųjų skulptorių objektų, instaliacijų, skulptūros projekto paroda „GURRRGUTIS 8/9", kurią pristatė šio tęstinio jau dešimtojo projekto kuratorė Regina Šimulynienė.

  Skaityti daugiau...
 • Linksmai po Dusetų K. Būgos biblioteką

  2019 09 19

  Mes, ketvirtokai, norime būti  geri ir sumanūs skaitytojai. Po atostogų įsivertinome, kaip mums sekėsi skaityti vasarą. Lietuvių kalbos pamokoje išsiaiškinome, ką reiškia sumanus skaitytojas bei  kaip tinkamai išsirinkti knygą.

  Skaityti daugiau...
 • Lobis... prie Tavo namų

  2019 09 16

  „Kartais reikia apkeliauti visą pasaulį, kad suprastum, jog lobis užkastas prie tavo paties namų“, – teigė legendinis brazilų rašytojas ir poetas Paulo Coelho...

  Skaityti daugiau...
 • Pieštuko ir spalvų šokis

  2019 09 16

  Zarasų viešosios bibliotekos edukacinėse erdvėse veikia piešinių ir tapybos paroda. Kūrinių autoriai – bibliotekos dailės klubo lankytojai ir jų mokytojas dailininkas, Europos Solidarumo korpuso  savanoris iš Armėnijos Yuri Abrahamyan.

  Skaityti daugiau...
 • Knygos ir menų darna

  2019 09 16

  Apie knygos ir įvairių menų darną rugsėjo 13 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vykusiame seminare jos specialistus ir mokyklų bibliotekininkus supažindino Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė. Pranešėja papasakojo apie knygos ir kitų menų ryšį, jų svarbą.

  Skaityti daugiau...
 • Kvalifikacinė išvyka į Latvijos bibliotekas

  2019 09 15

  Rugsėjo 11-12 dienomis Zarasų viešosios bibliotekos darbuotojos Saulė ir Jolanta dalyvavo kvalifikacinėje išvykoje į keturias Latvijos bibliotekas: Rundalės, Jelgavos, Jūrmalos ir Ventspilio.

  Skaityti daugiau...
 • Mirioramų biblioteka kviečia

  2019 09 11

  Miriorama (gr. myrias – dešimt tūkstančių + horama – reginys) iš pradžių reiškė kortų, kurias buvo galima sudėlioti įvairia tvarka, formuojant vis naujus paveikslėlius, rinkinį. Vėliau šiuo žodžiu pavadinta ir vizualių efektų, skirtų žiūrovams linksminti ir informacijai perteikti, seka. Dar vėliau mirioramomis pradėtos vadinti judančios panoramos. Europoje mirioramos išpopuliarėjo XIX amžiuje.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai