• Kviečiame į spektaklį „Spąstai“

  2019 10 03

  Viešoji įstaiga „Teatro Istorijos“, kartu su tarptautine, Lietuvos ir Prancūzijos, menininkų komanda kviečia Zarasų regiono gyventojus susipažinti su kiek kitokia, Lietuvoje mažiau pažįstama, vizualaus teatro meno forma – objektų ir kaukių teatru. 2019 m. spalio 19 d. (šeštadienį) 14 val. Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje spektaklis – „SPĄSTAI“. Trukmė 40 min.

  Skaityti daugiau...
 • „Senjorų dienos internete“ grįžta!

  2019 10 14

  Sėkmingai startavusi teminė akcija „Senjorų dienos internete“ sugrįžta š. m. spalio 21–25 d. Visą savaitę projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengs internetinius seminarus, kuriuos galima žiūrėti Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose. Zarasų viešojoje bibliotekoje transliacijas stebėsite bibliotekos skaitykloje, 3a.

  Skaityti daugiau...
 • Savanoris projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" komandoje

  2019 10 18

  Prasidėję nauji mokslo metai vėl sukvietė projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" dalyvius vaikus įsitraukti į kūrybines veiklas. Nuo rugsėjo mėnesio kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vaikai dalyvauja kūrybiniuose užsiėmimuose, kurių metu stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai, žingeidumas, kūrybiškumas ir per praktines užduotis suteikiamos naujos žinios. Į komandą, organizuojančią vaikams veiklas, įsijungė savanoris Yuri Abrahamyan, atvykęs iš Armėnijos.

  Skaityti daugiau...
 • Kūrybingam žmogui gyvenimas nenuobodus

  2019 10 18

  Noras kurti gražią ir jaukią aplinką yra kiekvieno žmogaus širdyje, tik vis laiko tam pritrūksta per darbus, rūpesčius, pareigas... Bet kartais gyvenimas pristabdo – ir ne visada švelniai. Taip nutiko Ritai Jakšienei, buvusiai panevėžietei, o dabar jau Dusetų gyventojai.

  Skaityti daugiau...