• Šypsenos galia: kas daro žmones laimingais

  2020 10 14

  Žinote ką daro sėkmingi ir laimingi žmonės? Jie šypsosi. Šypsena yra vienas iš dalykų, kurie įrašyti į jų privalomų kasdienių darbų sąrašą ir tai tampa įpročiu. Jei ir jūs šypseną paversite kasdieniu įpročiu, tuomet tapsite laimingesni. Net ir mažuose dalykuose reikia įžvelgti ką nors gero, priverčiančio šypsotis. Reikia džiaugtis smulkmenomis, nes gyvenimas iš to ir susideda. Verta šypsotis, nes:

  Skaityti daugiau...
 • Saldžiausia diena

  2020 10 14

  Trečiąjį spalio šeštadienį visame pasaulyje įprasta minėti Saldžiausią dieną (Sweetest day). Šią šventę kone prieš šimtmetį pasiūlė amerikiečių rašytojas Murėjus N. Rothbardas iš Klivlendo. Tądien jis kviečia visus dovanoti nedideles saldžias dovanėles draugams, artimiesiems ir kaimynams, parodant jiems, kad jie mylimi ir vertinami. Saldžiu paverskime visą savaitgalį ir pasilepinkime desertais. Ruduo – itin tinkamas metas atsigręžti į sezonines gėrybes.

  Skaityti daugiau...
 • Vasaros paukščiai išskrenda

  2020 09 14

  Nors dar galime pasidžiaugti paukščių draugija, rugsėjį gamtoje balsai pritilę. Daugelis paukščių jau išaugino jauniklius, jie tapo savarankiški. Rugsėjo pradžioje staiga pamatome, kad mums trūksta gandrų, nes beveik visus išlydėjome rugpjūčio gale.

  Skaityti daugiau...
 • Nustokime jaudintis dėl kitų nuomonės

  2020 09 14

  Pripažįstame tai ar ne, aplinkinių nuomonė mums labai svarbi. Nors niekas neprašo aplink kitus žmones tipenti pirštų galiukais, tą darome nuolatos – dažnai automatiškai, nė nesusimąstydami. Norėdami įtikti kitiems, kenkiame sau, o kartais baimė nuvilti kitus leidžia daug pasiekti. Bijodami neišpildyti tėvų lūkesčių, stengiamės, kad gautume gerus pažymius. Nenorėdami ištirpti minioje, plušame dėl savo išvaizdos. Siekdami įtikti darbdaviui, dirbame viršvalandžius.

  Skaityti daugiau...
 • Rugpjūčio 23-ioji - Baltijos kelio diena

  2020 08 20

  Baltijos kelias – 650 km ilgio susikibusių žmonių grandinė, 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint 50-ąsias Molotovo-Ribentropo pakto (Vokietijos ir SSRS nepuolimo sutartis su slaptaisiais protokolais), dėl Europos pasidalinimo tarp Vokietijos ir SSRS, metines. Sustojusių ir rankomis sukabinusių žmonių grandine, jungusia trijų Sovietų sąjungos okupuotų Baltijos šalių sostines – Vilnių, Rygą ir Taliną, pareikštas protestas dėl Slaptųjų protokolų ir Baltijos šalių nepriklausomybės panaikinimo.

  Skaityti daugiau...
 • Laimės receptas

  2020 08 10

  Visi norime būti laimingi, tačiau dažnai net nesuvokiame laimės prigimties. Klaidingai manome, kad laimę mums suteiks pinigai, aukštos pareigos darbe, kad laimingais privers jaustis mylimieji ar laimė užplūs numetus dešimt kilogramų. Deja, kiekvieną kartą pasiekę tikslą, suvokiame, kad tai tebuvo trumpalaikis džiaugsmas.

  Skaityti daugiau...
 • Kodėl taip sunku atleisti?

  2020 07 14

  Kuris iš mūsų nors kartą gyvenime nerekomendavo draugei ar mylimam žmogui tiesiog atleisti ir pamiršti? Kai ateina mūsų eilė atleisti, pasirodo, kad tai padaryti nėra paprasta. Kartais dalykai, už kuriuos norėtume atleisti, yra labai stiprūs ir sudėtingi. Keletą patarimų siūlo psichologė Rasa Aukštinaitytė.

  Skaityti daugiau...
 • Skirtingų spalvų akių diena liepos 12-oji

  2020 07 10

  Ar žinojote, kad liepos 12 diena yra skirtingų spalvų akių diena? Galbūt nė nepagalvojote, kad maždaug 1% pasaulyje gyvenančių žmonių turi skirtingų spalvų akis.

  Skaityti daugiau...
 • Tarptautinė bučinių diena

  2020 07 03

  Liepos 6-ąją minime ne tik itin svarbią mūsų valstybei datą – Mindaugo karūnavimo dieną. Yra ir dar viena linksma diena švęsti ir, žinoma, bučiuotis - Tarptautinė bučinių diena. Taigi, kviečiame jus susipažinti su įdomiausiais faktais apie tai, kuo išreiškiame savo meilę – bučinius.

  Skaityti daugiau...
 • Liepos 6-ąją švenčiame Valstybės dieną

  2020 07 02

  Valstybės diena yra Lietuvos valstybinė šventė, kuri yra švenčiama liepos 6 d. minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Diena oficialiai yra švenčiama nuo 1991 m.

  Skaityti daugiau...