• Nuotoliniai mokymai – priimtas ir įveiktas iššūkis

  2020 05 29

  Irena Rimkienė gyvena Pagėgiuose ir dirba pedagoge ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Ireną, kaip ir daugelį Lietuvos gyventojų, COVID-19 viruso sukelta pandemija privertė keletą mėnesių likti ir dirbti namuose. „Pirmosios karantino savaitės buvo sudėtingos. Tam, kad adaptuotis prie naujų aplinkybių bei išmokti dirbti nuotoliniu būdu pradėjau ieškoti galimybių sustiprinti savo turimas skaitmeninio raštingumo žinias”, - savo patirtimi dalinosi Irena. „Giminaitė pasiūlė sudalyvauti projekto „Prisijungusi Lietuva” nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose man neįprastu nuotoliniu būdu. Šiandien galiu pasigirti, jog sėkmingai baigiau tris skirtingas mokymo programas ir planuoju mokytis toliau”, - pridūrė ji.

  Skaityti daugiau...
 • Lankytojų aptarnavimo tvarka Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose nuo birželio 1 d.

  2020 05 29

  Nuo birželio 1 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose pradedami organizuoti renginiai, atidaromas bibliotekos priestatas, atnaujinamos priestate teikiamos paslaugos įvairioms vartotojų grupėms. 

  Skaityti daugiau...
 • Justas Jasėnas. Paskui susipynusias spalvas...

  2020 05 29

  Net nepamatėme – gegužė priartėjo ir vėl tolsta nuo mūsų. Viskas sužydo staiga, sužaliavo pliūpsniais, išsiskleidė akimirksniu. Per amžiną skubėjimą nebuvo kada minutei kitai sustoti, atsikvėpti, pasidairyti į bundančią gamtą, liauną daigelį, tvirtą pumpurą. Vis tas skubėjimas akis pametus... Kur? Gerai, kad maras atsėlino, kitaip ar būtume stabtelėję, vargu. Dabar gi esame priversti...

  Skaityti daugiau...
 • Susipažinkite – naujos literatūros parodos vaikams

  2020 05 29

  Vaikų literatūros skyriuje parengtos literatūros parodos vaikams, skirtos Tėvo dienai, Žiurkės metams ir artėjančios vasaros linksmybėms. Susipažinkite!

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos