3D MODELIAVIMAS ir LEGO ROBOTUKAI LAUKIA JŪSŲ!

2019 10 02

Kiekvieną trečiadienį, nuo 15 val. kviečiame vaikus 10+ į 3D modeliavimo užsiėmimus. Modeliuoti ir atkurti 3D spausdintuvu galima viską! Naudojant įvairius plastikus 3D spausdinimas taikomas daugybėje atvejų bei situacijų įvairiausiose veiklos srityse – mene ir versle, privatiems poreikiams tenkinti.

Baigusiems 4 užsiėmimų kursą, pasiūlysime išbandyti ir 3D spausdinimo pieštukus! Registruotis telefonu 8 385 51406 arba el. paštu d.kiltinaviciene@zarasubiblioteka.lt. Užsiėmimai vyks Viešosios bibliotekos mokymų klasėje.

Vaikams 6+ ir jų tėveliams siūlome trečiadieniais, nuo 15 val. išbandyti Lego Mindstorms robotų konstravimą. Konstruoti yra nesunku, tereikia sekti metodiką ir įdiegti suprojektuotas robotų kūrimo komandas. Užduotys kiekvienam pagal pomėgius! Registruotis telefonu 8 385 52020 arba el. paštu vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt; Užsiėmimai vyks Vaikų literatūros skyriuje.

LATLIT logo LIT full CMYK
LLI-089 projektas „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje“ („Network DigiHubs“), kurį finansuoja 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.