Mediateka kviečia

2019 12 19

Zarasų viešosios bibliotekos mediatekoje sukauptas ne tik knygų, natų (1115 vnt.), bet ir gausus CD (1085 vnt.) ir DVD (626 vnt.) fondas. Be to dar turime ir juostinių vaizdajuosčių, ir vinilinių plokštelių (apie 500 vnt.). Todėl iš bibliotekos galima grįžti nešinam ne tik knygų krūvele, bet ir viniline plokštele ar filmu vakarui. Muzikos įrašų, taip pat ir vinilinių plokštelių galima klausytis ir bibliotekoje – jaukioje mediatekos erdvėje, įsitaisius minkštuose sėdmaišiuose prie patefono.

Kasmet mediatekos fondas pasipildo naujais filmais, animacija, dokumentiniais filmais. Paskutinį kartą šiais metais gavome naujus filmus: komedija „Knygų klubas“, dramas „Auklė Tully“ ir „Kol dar neatėjo audra“, biografinė drama „Žalioji knyga“. Filmai pritrauksiantys prie ekranų visą šeimą –„Mija ir baltasis liūtas“, „Slaptasis agentas Maksas“, „Šuns tikslas 2“; animaciniai filmukai „Dagas iš akmens amžiaus“, „Bjaurios lėlės“, „Vabaliukų istorijos“, „Slaptas augintinių gyvenimas 2“, „Kaip prisijaukinti slibiną 3“, „Karalienės korgis“.

Filmus galima žiūrėti vietoje arba pasiskolinti į namus mėnesiui. Viena sąlyga – reikia būti registruotu bibliotekos skaitytoju. Kviečiame apsilankyti mediatekoje ir maloniai praleisti laiką.

Vita JUŠKĖNIENĖ,
Zarasų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė