Muzikinė-edukacinė programa vaikams „Metų laikai“

2020 10 19

Spalio 19 d. talentingų kūrėjų trio – smuikininkė Viktorija Čepinskienė, pianistė Giedrė Špečkauskaitė ir literatūrologė Vilma Petrikienė – pakvietė į muzikinę-edukacinę programą, sukurtą ir adaptuotą pagal stebuklingą Antonio Vivaldi muzikos ciklą „Metų laikai“.

Vilma Petrikienė, pasakodama pasaką, Zarasų Santarvės pradinės mokyklos trečiaklasius įtraukė į pasakos kūrimą, o nuostabi muzika, atliekama Viktorijos Čepinskienės ir Giedrės Špečkauskaitės, žadino vaikų vaizduotę, leido įdomiau pažinti kitaip atliekamą klasika tapusį šedevrą.

V. Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureatė, yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Camerata Palatina Vilnensis orkestru, trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.

G. Špečkauskaitė yra dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Dirba legendinio Lietuvos dainininko Vladimiro Prudnikovo vokalo klasėje ir koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.

Maironio Vaikų literatūros muziejaus muziejininkė Vilma Petrikienė yra sukūrusi, parengusi ir organizavusi daug įvairių edukacinių programų ir virtualių ekspozijų.

Parengė Jolanta Lementauskienė
Nuotraukos Rasos Juršienės

  DSC0008

 DSC0001

 DSC0005

 DSC0011

 DSC0010

 DSC0003