Zarasų Rotary klubo dovana bibliotekai

2021 04 01

Zarasų viešojoje bibliotekoje su gražia misija apsilankė Zarasų Rotary klubo prezidentas Artūras Gudavičius ir buvęs šio klubo prezidentas Ignas Zavadskas. Prieš Šv. Velykas jie, Zarasų Rotary klubo vardu, bibliotekai įteikė 30 naujų knygų. Svečių pasiteiravus, kaip tarp visų savo labdaringų darbų jie sugalvoję, kad reikia dovanoti knygas būtent bibliotekai, Ignas Zavadskas sakė, kad jis esąs šios bibliotekos skaitytojas, besinaudojantis bibliotekos paslaugomis. O ir rotariečių priedermė yra daryti kažką gera, todėl Zarasų Rotary klubas pagal savo galimybes prisideda prie bibliotekos knygų fondo atnaujinimo. Artūras Gudavičius pasakojo, kad šią gražią iniciatyvą – dovanoti bibliotekai naujų knygų – perėmė daugelis Lietuvos Rotary klubų. „Tokios lentynos atidarytos jau 12 Lietuvos miestų, o šios iniciatyvos autorius yra Ignas Zavadskas“, – pasidžiaugė Rotary klubo prezidentas.

Jis užsiminė ir apie antrą Zarasų Rotary klubo tradiciją – tai Panevėžio zonos klubų šaudymo varžybas. Šios varžybos vyksta Rokiškyje, kur yra sudarytos sąlygos. „Čia irgi Igno Zavadsko idėja“, – šypsojosi klubo prezidentas Artūras Gudavičius.
Dėkodama viešosios bibliotekos direktorė Danutė Karlienė pasidžiaugė, kad 2019 metais atidaryta „Rotary klubo knygų lentyna“ yra labai populiari tarp skaitytojų. Knygos šioje lentynoje ilgai neužsilaiko, o tai reiškia, kad knygų tematika atitinka vartotojų poreikius. Tai yra puiku.
Zarasų Rotary klubas savo labdaringa veikla parėmė ne tik biblioteką, bet ir visą skaitančią bendruomenę. Ir džiugina, kad abu prezidentai pasižadėjo, kad ši tradicija ir toliau bus remtina.
Kviečiame skaitytojus susipažinti su Rotary klubo dovanotomis knygomis ir skaityti.

Saulė Pelekienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja DSC0007

 DSC0002

 DSC0014

 DSC0001 001

 

 DSC0011