Forume „KRYPTIS – ZARASAI“ diskusijos apie laimingą miestą

Turi idėją? Galvoji kaip įveiklinti Zarasus žiemą, o vasarą dar labiau juos praturtinti įdomiais renginiais, kad smagu būtų gyventi pačiam ir atvykti svečiams? Visada norėjai būti verslininkas, bet idėjos verslui nekyla galvoje? Diskusijų forumas „Kryptis – Zarasai!” – atvira bendravimo erdvė, kurioje diskutuojant skirtingomis temomis ieškosime atsakymų į mums rūpimus klausimus apie Zarasus ir jo ateitį. Savo įžvalgomis ir patirtimis dalinsis kūrėjai, turintys didelių svajonių ir užmanymų.

VIETA: Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Bukonto g. 20, Zarasai

DATA: 2023.05.31

LAIKAS:10:30 – 13:30 val.

PROGRAMA:

10:30 – 10:40 Sveikinimo žodis

10:40 – 11:10 Pranešimai

  • „Drąsa ir iniciatyvumas: tavo kelias į sėkmę“, Tomas Dapšauskas, aktorius-fasilitatorius, asociacijos „Kūrybinės jungtys“ narys.
  • „Kūrybiškumas keičia gyvenimą“, Eimantas Bareikis, Keistuolių teatro aktorius ir asociacijos „Kūrybinės jungtys“ narys.
  • „Savanorystė kaip mokymosi būdas“, Vytautas Eidėjus, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos Gražutės regioninio parko grupės patarėjas, Zarasų r. savivaldybės tarybos narys.
  • ,,Jaunimui palanki aplinka. Kaip ją kurti ir dalyvauti kuriant Zarasuose?“ Ramūnas Keršys, gidas, ZAJC jaunimo darbuotojas, Zarasų r. savivaldybės tarybos narys.
  • „Kiek kainuoja kvaila idėja?“, Modestas Stumbrys, renginių ir patirčių organizatorius, visuomenininkas.

11:10 – 12:20 Kūrybinės veiklos grupėse

12:20 – 12:50 Piknikas ant stogo

12:50 – 13:00 Idėjų Zarasams pristatymas

13:00 Jaunimo roko grupės BEGĖDŽIAI koncertas

RENGINYS NEMOKAMAS!

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Projektą „DIALOGŲ BENDRUOMENĖS“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su British Council Lithuania. Tai yra strateginės programos „People to People“ dalis. Asociacijos „Kūrybinės jungtys“ veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Parašykite komentarą