Įdomios edukacinės veiklos laukia vaikų projekte „Būkime pažįstami 2″

2022-08-05 11:00  val. Reškutėnų tradicinių amatų centre (Švenčionys) vyks edukacinė programa skaitytojams (amžiaus grupė 7-12 metų) „Nuo grūdo iki produkto“. Edukacijos trukmė 2-3 val. Vaikai galės suvalgyti savo pasigamintas bandeles. Edukatorė Janė Petkūnienė.

2022-08-11 09:00 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyks ETNO ŽAIDYNĖS, kuriose susitiks ir bendraus Ignalinos, Anykščių, Molėtų, Zarasų bei Utenos jaunieji skaitytojai. Pramogomis rūpinsis edukatoriai iš VŠĮ Etnopramogos, VŠĮ Sveiki, sveiki, taip pat ir Ignalinos bibliotekos vaikų skyriaus darbuotojai.

Šie renginiai yra Ignalinos r. sav. viešosios bibliotekos projekto „Būkime pažįstami 2″ dalis.

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka – projekto partnerė.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Ignalinos ir Zarasų rajono savivaldybės.