Knygos „Aš, Rokas Žilinskas“ pristatymas Zarasų viešojoje bibliotekoje

Rokas Žilinskas garsus televizijos žurnalistas, politikas bei visuomenės veikėjas savo nuveiktais darbais, atvirais pokalbiais ir asmenybės žavesiu paliko ryškų pėdsaką istorijoje. Jo sesuo Monika Žilinskaitė, kartu su  bičiule žurnaliste Daiva Žeimyte-Biliene, pristato brolio atminimui įamžinti skirtą knygą. Maloniai kviečiame prisiminti, o kartu išgirsti naujų dalykų apie talentingąjį Roką, dalyvaus abi knygų autorės – balandžio 25 d. (ketvirtadienį) 17:30 val. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Knygoje „Aš – Rokas Žilinskas“ sugulė jo rašyti straipsniai, įžvalgos, pamąstymai, kitų žurnalistų daryti interviu su Roku. Taip pat dalį knygos sudaro Roko draugų, bendražygių, kolegų prisiminimai apie šviesaus atminimo vyrą. Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis tiek iš asmeninio Roko gyvenimo, tiek iš profesinės jo veiklos.

„Karštligiškai sunkią dieną, kai darbų – griūtis, ir atrodo – neišsikapanosi, aš save raminu: ateis išganingas vakaras ir prasmingas nuovargis, kai galėsi padėkoti Apvaizdai už siųstas palaimas ir pagirti save už nuveiktus darbus. Bet aš mokausi neskubinti laiko, nes šitaip – diena po dienos, vakaras po vakaro – jis ir praeis. O man šitiek mažai jo duota. Reikia išmokti būti čia ir dabar.“ (Rokas Žilinskas).

Parengė Inesa Dumbravienė

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Parašykite komentarą