• Utenos apskrities kultūros vadybininkai vienijasi –pirmasis sąskrydis Zarasuose „Aukštaitijos bohema“

  2021 10 26

  Zarasų kultūros centro komandos atstovai savo darbe ne kartą jautė ir buvo susidūrę su nekonstruktyvios konkurencijos pojūčiu Zarasų rajono kultūros įstaigų bei visos Utenos apskrities kultūros įstaigų tarpe. Projektas „Aukštaitijos bohema“ gimė iš natūralaus poreikio vienytis ir bendradarbiauti, nes būdami tokiu nedideliu rajonu, priklausydami tokiai nedidelei apskričiai tiesiog negalime būti po vieną, o siekdami ženklių pokyčių kultūros sferoje privalome jungtis. Už palaikymą ir teisingos krypties nurodymą dėkojame Euroregiono „Ežerų kraštas“ direktorato biurui.

  Skaityti daugiau...
 • Ženklai molinukėse

  2021 10 25

  Zarasų viešoji biblioteka, įgyvendindama projektą „Knyga kitaip arba kitokių knygų formatuose baltų etninės kultūros ženklai“, edukacinėmis ir kūrybinėmis veiklomis siekė suteikti galimybę susipažinti su etnine kultūra Utenos regiono vaikams ir jaunuoliams iš įvairių socialinių grupių. Skatinti jų meninę saviraišką, pilietiškumą, skaitymo įgūdžius, kurti informacinę visuomenę.

  Skaityti daugiau...
 • Gerumo pamokėlė "Apie pyktį"

  2021 10 25

  Spalio 22 dienos rytą Zuikis Nulėpausis (bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė) sulaukė labai lauktų savo bičiulių. Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos 2A klasės mokinukai atskubėjo į gerumo pamokėlę "Apie pyktį".

  Skaityti daugiau...
 • Selemonas Paltanavičius: man smagiausia rašyti vaikams

  2021 10 22

  Spalio 20 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje vyko neeilinis susitikimas su prozininku, knygų vaikams apie gamtą autoriumi, gamtininku, fotografu, aplinkosaugininku, radijo laidų vedėju Selemonu Paltanavičiumi. Rašytojas gimė 1956 m. Užbaliuose, Marijampolės rajone. 1979 m. baigė biologiją Vilniaus universitete. Lietuvos rašytojų sąjungos narys – nuo 1991 m.

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos