• Nauja paslauga: Socialinis taksi-biblioteka-knyga-Skaitytojas-knyga-biblioteka

  2021 03 03

  Siekdama didinti paslaugų prieinamumą ir dovanoti skaitymo džiaugsmą kuo didesniam skaičiui žmonių, Zarasų viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su „Socialiniu taksi“ teiks knygų į namus pristatymo paslaugą negalią turintiems asmenims. Skaitytojo pažymėjimas išduodamas nemokamai, o knygos skolinamos mėnesio laikotarpiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į susitikimą su profesoriumi, mokslinių ir poetinių knygų autoriumi Antanu Žiliuku

  2021 07 27

  Liepos 28 dieną, 11 valandą Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje kviečiame susitikti su kraštiečiu, knygų autoriumi, mokslininku monografijų stiprumo ir irimo mechanikos mokslų srityje, ANTANU ŽILIUKU.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į renginį, skirtą poeto Vytauto Mačernio 100-sioms gimimo metinėms

  2021 07 27

  Kviečiame į literatūrinį vieno aktoriaus spektaklį "AŠ PAŽINAU KARALIŲ TAVYJE", skirtą Vytauto Mačernio 100–osioms gimimo metinėms. Scenarijaus autorius ir atlikėjas - aktorius Petras Venslovas. Spektaklis vyks rugpjūčio 3 dieną (antradienį) 14 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje, 16 val. Antalieptėje, palapinėje prie malūno.

  Skaityti daugiau...
 • „Ilsu“ reiškia Tėvynė

  2021 07 26

  Karštą šeštadienio popietę Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje skambėjo dainos totorių kalba. Koncertavo Totorių kultūros centro folkloro ansamblis „Ilsu“. Ansamblis susikūrė 2011 m. Vilniuje. 2013 m. buvo sukurtas Totorių kultūros centras. Pristatydama kolektyvą ansamblio vadovė Almira Parmaksizoglu pasakojo, kad „Ilsu“ totorių kalba reiškia Tėvynė. Pati Almira yra kilusi iš Kazanės, Tatarstano, į Lietuvą atvyko prieš 30 metų. Puikiai išmokusi lietuvių kalbą, išmoko ir turkų kalbą, nes jos vyras turkų kilmės. Kolektyvas „Ilsu“ vienija visas kartas – dainuoja ir šoka senjorai, vaikai, jaunimas ir suaugusieji.

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos