Vaikų kūryba su 3D pieštukais atgijo medžių lapuose

Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje edukacinėje erdvėje parengta parodėlė „3 D pasaulyje atgimstantys medžių lapai“. Joje eksponuojami vaikų, kūrybinių dirbtuvių „3D pieštuko galimybės“ lankytojų: Anastasijos, Austėjos, Dainiaus, Mijos , Semion kūriniai, sukurti taikant inovatyvų kūrybos būdą.

Jaunieji kūrėjai turėjo galimybę pavaizduoti gamtos grožį: vieni lapai dar išlaikė vasaros žalią gyvybingumą, kiti – jau nusidažė rudeniškomis spalvomis, simbolizuodami metų laikų kismą.

Ši maža, bet jauki parodėlė atskleidžia, kaip technologijos gali tapti neatsiejama kūrybos dalimi, leidžiančia vaikams atrasti naujus pasaulius ir pažinti juos per savo pačių kūrybą.

Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos aut.