Bibliotekos klubai

Buriame bibliotekos bendruomenę, kviečiame įvairių pomėgių žmones jungtis su bendraminčiais, inicijuoti naujas veiklas ir praturtinti savo laiką. Jeigu turite iniciatyvą ar idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti kartu, parašykite mums el. paštu mums aptarnavimo.sk@zarasubiblioteka.lt  ir gal tai bus naujo klubo pradžia?!

Skaitytojų klubas „Knygų sala“

Jau metus gyvuojantis skaitytojų klubas vienija bendraminčius, kurie mėgsta skaityti, nori pasidalinti emocijomis ir mintimis apie perskaitytą knygą. Prie kavos puodelio vyksta įdomūs knygų pristatymai, dalijamasi įžvalgomis, įtraukiami žaidimo elementai.

Visus norinčius plėsti savo skaitymo horizontus kviečiame dalyvauti klubo susitikimuose kiekvieną mėnesio paskutinį antradienį 17:30 val., KAVOS KLUBE, bibliotekos priestato III aukšte.

Zarasų literatų klubas „Virš tylos“

Nuo 1997 m. bibliotekoje yra įsikūręs literatų klubas „Virš tylos“. Bendraminčiai dalijasi savo aistra kūrybai,  organizuoja virtualius literatūrinius sveikinimus, dalyvauja kūrybiniuose literatūros sambūriuose su profesionaliais poetais, talkina bibliotekos renginiuose, organizuoja leidybą.  Kūryba pasižymi poetinio žodžio naujumu, turiningumu, yra vertinama ir mėgstama skaitytojų.

Nori, kad tavo kūryba būtų išgirsta, prisijunk prie šaunios literatų kompanijos. Klubo pirmininkas Vasilijus Trusovas vtrusovas@gmail.com

Fotoklubas „Ežerų žemė“

Zarasų fotografijos klubas „Ežerų žemė“ telkia talentingus, plačių pažiūrų bei kūrybiškus žmones, kurie trokšta save atskleisti fotografijoje, užfiksuoti gamtos grožį, žmogaus būties trapumą. Šio klubo nariai organizuoja temines parodas ne tik Zarasų viešosios bibliotekos galerijoje, bet turi puikią galimybę savo darbus eksponuoti ir kitose Lietuvos, užsienio bibliotekose ir įstaigose.

Turi aistrą fotografijai? Nori sužinoti daugiau ar įsitraukti į klubo veiklas? Kviečiame rašyti fotoklubo pirmininkui Algimantui Navickui nalgis@gmail.com

Suaugusiųjų teatro trupė „Juodai baltas“

Režisierę Gražiną Karlaitę puikiai pažįsta žiūrovai. Dirbdama kultūros ir švietimo įstaigose sukūrė daug aukšto meninio lygio renginių. Menininkė sukuria įsimintinus spektaklius, literatūros ir muzikos kompozicijas, teatralizuotus kitus renginius, kurie pavergia žiūrovų širdis skatina mąstyti. Profesionali menininkė turi puikių gebėjimų suburti kelių kartų žmones kūrybiškam teatro vyksmui, juos suvienyti ir uždegti gera idėja, kuria tiki.

Turi talentą vaidinti? Nori save realizuoti ir įveikti scenos baimę? Esi drąsus ir kūrybiškas? Prisijunk prie teatro trupės narių. Tai bus neįkainojama patirtis. Daugiau apie suaugusiųjų teatro „Juodai baltas“ veiklas: https://zarasubiblioteka.lt/bibliotekos-teatras-juodai-baltas/ arba grazina.karlaite@gmail.com

Dusetų krašto kuriančiųjų klubas „Atgaiva“

Dusetų K. Būgos bibliotekos iniciatyva buvo sukviesti žmonės mylintys poeziją ir kūrybą. Nuo 1998 m. gyvuojantis Dusetų krašto klubas organizuoja literatūrines popietes rašytojų jubiliejams paminėti, kuria eiles, bendrauja, dainuoja. „Atgaiva“ leidžia savo kūrybos almanachus. Netrukus pasirodys nauja kūrybos rinktinė „Atgaiva sielai“.

Kviečiame jungtis prie dusetiškių. Kreiptis į Dusetų K. Būgos bibliotekos vedėją Eleną Gaižiuvienę elena.gaiziuviene@zarasubiblioteka.lt

Avilių moterų klubas „Pabūkime kartu“

Šis klubas susibūrė prie Avilių bibliotekos 2018 metais. Klubo narės – darbščios, kūrybingos, žingeidžios moterys. Bibliotekos ir kultūros namuose susitikusios pina vainikus, gamina šventines puokštes, kuria mozaikas, deklamuoja eilėraščius, dalinasi gyvenimiška patirtimi. Klubo moterys prisideda organizuojant bibliotekos veiklas.

Avilių bibliotekos bibliotekininkė Birutė Rodienė birute.rodiene@zarasubiblioteka.lt kviečia jungtis prie moterų klubo bei smagiai ir naudingai leisti laiką.