Jaunųjų talentų grafikos kūriniai parodoje „Mano mintys“

Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriuje edukacinėje erdvėje eksponuojama paroda „Mano mintys“. Ekspozicijoje – grafikos kūriniai, kuriuos sukūrė jaunosios menininkės Rusnė, Deimantė, Vera ir Valerija. Šių talentingų moksleivių mokytoja yra Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos pedagogė, dailininkė Petronė Sekonienė.

Kūriniai sukurti naudojant įvairias grafikos technikas, ypatingai atspaudus. Kiekvieno kūrinio centre puikuojasi portretas, apsuptas daugybės floristinių elementų, tokių kaip lapai ir augalai, medžiai. Šie elementai ne tik papildo portretus, bet ir suteikia kūriniams unikalumo ir gyvumo. Portretai ir floristiniai motyvai yra atspausdinti ant skirtingų popieriaus lakštų, tokių kaip natų sąsiuvinių lapai ar įvairių formatų ir dydžių kartono gabaliukai.

Kūrinių spalvingumas yra vienas iš pagrindinių traukos taškų. Žalios, raudonos, mėlynos ir rožinės, rudos, baltos, juodos ir geltonos spalvos suteikia darbams gyvumo ir energijos, o spalvų deriniai sukuria įspūdingą vizualinį efektą, kuris traukia kiekvieno lankytojo dėmesį.

Paroda „Mano mintys“ parodo, kaip jaunieji menininkai gali išreikšti savo kūrybiškumą ir vizijas per grafikos meną. Eksponuojami darbai ne tik atspindi individualias autorių mintis ir jausmus, bet ir demonstruoja jų gebėjimą naudoti įvairias technikas bei medžiagas.

Kviečiame parodos lankytojus ne tik pasigrožėti jaunųjų menininkų darbais, bet ir pajusti meninę jų kūrybos dvasią.

Paroda veiks iki liepos 31 d.

Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos autorės