Konkursas knygų mylėtojams „Knyga ieško pavadinimo“

Konkursas knygų mylėtojams „Knyga ieško pavadinimo“

Mažais žingsneliais artėja gražiausios metų šventės: Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Ar pastebėjote, kiek daug aplinkui su šiomis šventėmis susijusių ženklų... Mes, Zarasų viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės nusprendėm peržiūrėti turimų knygų lentynas, kokių gi knygų, susijusių su šių švenčių atributais turime savo bibliotekoje. Ir nudžiugome, kad tokių knygų tikrai daug. Na, o kad visiems neprailgtų šių švenčių laukimas, parengėme jums viktoriną. Atspėti tikrąjį knygos pavadinimą ir taip pasitikslinti savo žinias. Gal, kuris nors iš čia pateiktų knygų pavadinimų jus suintriguos taip, kad panorėsite šią knygą ir perskaityti, o ją tikrai rasite pas mus. Tad sėkmės!

Laurent Gounelle "Dievas visada keliauja ......"

Rebecca Winters "Likimo ....."

Salomėja Nėris "Eglė žalčių ....."

Tess Gerritsen "Ledinis ....."

Lucinda Riley "Angelų ....."

Elizabeth Chandler "Angelo ....."

Nele Neuhaus  "Snieguolė turi ....."

John Grisham "Kamino ....."

Čarlzas Dikensas "Kalėdų ....."

Romualdas Granauskas "Jaučio ....."

Jo Nesbø "Sniego ....."

Géza Gárdonyi "Egerio ....."

Dž. Steinbekas "Mūsų nerimo ....."

Anne Tyler "Laikrodžio ....."

Kęstutis Navakas "Du lagaminai ....."

Prašome įvesti savo kontaktinius duomenis kuriais galėtume su jumis susisiekti jei laimėtumėte konkurse.

Your score is

The average score is 81%