Kūrybos vakaras su bardu Jonu Kriaukliu

Rugsėjo 25 d., trečiadienį, 17 val. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos renginių salėje vyks muzikinės kūrybos vakaras „Atvira širdimi“. Šioje autorinių dainų programoje pasirodys dainų autorius ir atlikėjas Jonas Kriauklys.

„Vaikščioti, dainuoti ir kalbėti pradėjau vienu metu ir nenustoju to daryti iki šiol. Kuriu įvairių stilių dainas: bardiškas, cantry, blues, romansus, o taip pat ir dainas su Jazzo atspalviais. Dabar tai mano pagrindinis užsiėmimas, nes, ačiū Dievui, sulaukiau pensijos ir galiu pilnai atsiduoti mylimam užsiėmimui“, – sako bardas Jonas Kriauklys.

Talentingo menininko dainas galima išgirsti Lietuvos, Ukrainos ir Izraelio muzikinėse radijo laidose, taip pat įvairiuose Airijos lietuvių ir ukrainiečių organizuojamuose koncertuose. Dainos išsiskiria savo nuoširdumu, giliais tekstais ir subtilia melodika, kurios nepaliks abejingų.

Renginys nemokamas. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Parengė Inesa Dumbravienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotr. iš interneto