Kviečiame vasaros dienas leisti bibliotekoje

Dusetų K. Būgos bibliotekos fondai pildomi ne tik knygomis, bet ir stalo žaidimais. Žaisdami mes ne tik plečiame akiratį, laviname atmintį, bet ir bendraujame. Kai kurie žaidimai reikalauja pasiruošimo, atidaus instrukcijų skaitymo. Tokiu atveju mes kviečiame vyresnius ar pažengusius lankytojus paaiškinti žaidimo taisykles mažiesiems, mažiau patyrusiems.

Primename, kad stalo žaidimai kaip ir knygos panaudai išduodami į namus. Kviečiame užsukti į biblioteką naudingai ir smagiai leisti laiką.

Mokinių atsiliepimai:

Dažnai žaidžiame bibliotekoje stalo žaidimus. Mums tai patinka. (Nerija, Ema, Gabija)

Ilgai aiškinomės žaidimo taisyklių. Vos nepavėlavome Į autobusą. Sugrįšime. (Einoras, Adrijanas).

Teko pamokyti vaikus žaisti stalo žaidimus. Ši patirtis mums buvo nauja. (Ugnius, Arijus).

Šis renginys  2022-1-LV02-KA210_YOU-000084630 Erasmus+ projekto „Stay local to grow global“/„Likite vietiniai, kad augti globaliai“ dalis

Rima Survilaitė, Dusetų K. Būgos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Nuotraukos autorės