Pažinimo ir įdomių patirčių vasara Smalvų bibliotekoje

Šiltuoju metų laiku galima rasti puikių veiklų, kurios praturtintų pažinimo bei kitomis įdomiomis patirtimis. Vienas iš būdų tai padaryti – skaityti knygas ir dalyvauti bibliotekų organizuojamose veiklose.  Biblioteka ne tik puiki vieta mokymuisi, bet ir atsipalaidavimui, ramybei bei tobulėjimui.

Kaip ir kiekvieną vasarą, Smalvų bibliotekoje vyksta smagūs užsiėmimai. Daugiausiai jų skirta mažiesiems bibliotekos lankytojams, tačiau veiklos netrūksta ir vyresniesiems.

Birželio 22 d. vyko pirmasis „Vasarą skaitome kitaip“ susitikimas su mažaisiais bibliotekos lankytojais. Tądien buvo puikus oras, kuris leido smagiai žaisti lauke: pabūti sekliais gamtoje, piešti ant asfalto, žaisti įvairius žaidimus, bendrauti, džiaugtis vieni kitais ir, žinoma, paskaitinėti knygų.

Liepos 27 d. vyko smagios kūrybinės dirbtuvės – gaminome iš klevo lapų kepurę. Nors ši veikla reikalauja susikaupimo ir kruopštumo, tačiau džiugu, kad pavyko pasigaminti šaunių kepurių.

Taigi, smagios veiklos leidžia susipažinti ne tik su knygomis, bet ir praturtinti žinias, maloniai praleisti laiką. Leiskimės ir toliau į smagią kelionę su knyga, kuri tikrai gali tapti geriausiu tavo draugu!

Liongina Račkauskienė, Smalvų vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. autorės