Rugpjūčio mėnesio veiklos bibliotekoje

Rugpjūčio 6 d. 17.00 val. kūrybos vakaras „Blyksniai“. Dalyvaus poetas, eseistas, Nacionalinės premijos laureatas RIMVYDAS STANKEVIČIUS ir muzikantas, aktorius, kompozitorius OLEGAS DITKOVSKIS. Renginys vyks Zarasų švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Rugpjūčio 14 d. 16.00 val. Zarasų viešosios bibliotekos galerijoje fotoklubo „Ežerų žemė“ parodos „Vasarojanti provincija“ atidarymas.

Rugpjūčio 16 d. 21.00 val. Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje poezijos ir muzikos vakaras „Žvaigždžių lietus ir mėnesienos vėjas“. Dalyvaus poetas, literatūros kritikas, eseistas AIDAS MARČĖNAS, lietuvių poetas ir kritikas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys ARNAS ALIŠAUSKAS, teatro ir kino aktorius, režisierius, skaitovas bei dainininkas Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas VLADAS BAGDONAS.

Rugpjūčio 27 d. 17.30 val. kavos klube literatų klubo „Knygų sala“ susitikimas.

Parodos

Rugpjūčio 1–31 d. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje literatūros paroda  „Su knyga – į atradimų kupiną vasaros nuotykį“. Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“.

Rugpjūčio 2–31 d. Mokslo šakų literatūros skyriuje literatūros paroda  „Lozoraičiai – kelyje į laisvę“, skirta diplomatų Lozoraičių metams.

Rugpjūčio 8-31 d. Fonotekoje dokumentų paroda „Chorinės muzikos puoselėtojas“, skirta lietuvių choro dirigento, pedagogo, kompozitoriaus Liongino Abariaus 95-osioms gimimo metinėms.

Rugpjūčio 17 – rugsėjo 17 d. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje literatūros paroda  „Gyvenimą pašventė žodžio kūrybai“, lietuvių  prozininko, poeto Jono Mačiukevičiaus 85-osioms gimimo metinėms.

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 7 d. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje literatūros paroda  „…visas mano gyvenimas yra vienas kūrybos kelias…“, kraštiečio rašytojo, pedagogo, visuomenės veikėjo Anatolijaus Kairio 110-osioms gimimo metinėms.

TERITORINIUOSE STRUKTŪRINIUOSE PADALINIUSE

Rugpjūčio 3 d. 12.00 val.  Antalieptės Fausto Kiršos bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Spalvoto smėlio magija“.

Rugpjūčio 3 d. 18.00 val.  Antalieptės Fausto Kiršos bibliotekoje leidinio „Arvydas Každailis: Autentiškų ištakų ieškojimai” pristatymas. Dalyvaus menininkas A. Každailis.

Rugpjūčio 3 d.  Antalieptės Fausto Kiršos biblioteka Antalieptės  kaimo festivalio „Basomis“ metu organizuos žaidimą „Lobis slepiasi Antalieptėje“.

Rugpjūčio 6-30 d. Imbrado bibliotekoje fotoalbumų paroda „Veidrodiniai gyvenimo paveikslėliai“, skirta Pasaulinės fotografijos dienai.

Rugpjūčio 7-13 d. Degučių bibliotekoje dokumentų paroda „Antanas Smetona: žmogus ir valstybininkas”, sukanka 150 metų, kai gimė pirmasis Lietuvos Respublikos prezidentas Antanas Smetona.

Rugpjūčio 29 d. 16.30 val. Štadvilių bibliotekoje diskusija „Kas buvo Domininkas Bukontas?”.

Rugpjūčio 13 d. 15.00 val. Šniukštų bibliotekoje edukacinis renginys „Žolinės tradicijos Aukštaitijos kaime”.

Rugpjūčio 20 d. nuo 14.00 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje popietė „Pažaiskime stalo žaidimus”.

Rugpjūčio 24 d. 12.00 val. Samanių biblioteka organizuoja popietę bendruomenės virtuvėje „Vasara virtuvėje”.

Rugpjūčio 24 d. 15.00 val. Šniukštų bibliotekoje edukacinis renginys „Šv. Baltramiejus – gandrų palydėtuvės”.

Baltijos kelio 35-mečiui skirti renginiai

Rugpjūčio 13-31 d. Sadūnų bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos kelias pakeitęs mūsų istoriją“.

Rugpjūčio 16-26 d. Degučių bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos kelias – kelias į nepriklausomybę“.

Rugpjūčio 16 – rugsėjo 7 d. Imbrado bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos kelias – kelias į nepriklausomybę“.

Rugpjūčio 16-31 d. Samanių bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos keliu į Laisvę“.

Rugpjūčio 17-30 d. Antazavės bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos kelias – trijų tautų atminimas”.

Rugpjūčio 17-24 d. Šniukštų bibliotekoje spaudinių ir straipsnių paroda „Tarp Talino ir Vilniaus”.

Rugpjūčio 20-27 d. Smalvų bibliotekoje dokumentų paroda “Baltijos keliais į Laisvę”.

Rugpjūčio 23 d. 15 val. Avilių bibliotekoje popietė „Piešiame Baltijos kelią”.

Rugpjūčio 23 – rugsėjo 5 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje dokumentų paroda „Baltijos keliu  –  į Laisvę”.

Rugpjūčio 23  – rugsėjo 10 d. Suvieko bibliotekoje dokumentų paroda „Mes buvome vieningi”.

Rugpjūčio 24 d. 12.00 val.  Štadvilių bibliotekoje dokumentų parodos „Baltijos kelias – pabudimas” pristatymas.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija