„Anglų kalbos pamokos“ naudinga suaugusiųjų neformaliojo švietimo programa

Zarasų viešoji biblioteka, gavusi bibliotekos lankytojų pageidavimą mokytis anglų kalbos, vėl teikė Suaugusiųjų neformaliojo švietimo programų finansavimo konkursui paraišką „Anglų kalbos pamokos”.

Gavus finansavimą, galėjome sudaryti sąlygas suaugusiems žmonėms tobulinti anglų kalbos įgūdžius, organizuoti anglų kalbos kursus. Programa „Anglų kalbos pamokos“ buvo numatyta pageidaujantiems mokytis Elementari anglų kalbos lygio. Organizuoti kursai vyko rugsėjo – gruodžio mėnesiais. Į mokymus užsiregistravo 13 dalyvių, programą įveikė 9 dalyviai. Kursų metu daug dėmesio buvo skiriama anglų kalbos gramatikai. Mokymų dalyviai mokėsi palaikyti pokalbį kasdieninėmis temomis — kelionių patirtis, tradicinės šventės, kultūriniai renginiai, veiklos bendruomenėje, gamta ir aplinka. Nuolatos mokėsi naujų anglų kalbos žodžių, atlikinėjo klausymo, rašymo, sakinių sudarymo, anglų kalbos tarimo pratimus. Tai labiau padės  suprasti lengvus tekstus, laisviau kalbėti, apibūdinti žmones ir aplinką. Kursų dalyviai džiaugiasi patobulinę anglų kalbos žinias. Tikisi tęsinio –  aukštesnio lygio kursų.

Dėkojame Zarasų rajono savivaldybei už suteiktą finansavimą.

Stanislova Bikulčiūtė,

Programos koordinatorė