Antazavės biblioteka persikėlė į naujas patalpas

Rugpjūčio mėnesį Antazavės biblioteka iš Antazavės seniūnijos pastato persikėlė į naujas, erdvesnes Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos patalpas. Bibliotekos paslaugos skaitytojams tapo prieinamesnės, patrauklesnės, patogesnės. Pagerėjusiomis sąlygomis džiaugiasi skaitytojai ir darbuotoja.

Antazavės bibliotekos fonde apie 7000 įvairių spaudinių: vaikų ir suaugusių grožinė literatūra, mokslo populiarioji, žurnalai ir laikraščiai, elektroniniai ištekliai ir kt. Bibliotekoje galima nemokamai įsigyti skaitytojo bilietą. Spaudiniai skolinami panaudai į namus, galima skaityti vietoje. Spaudinius galima rezervuoti interneto svetainėje ibiblioteka.lt arba telefonu 8 385 41380. Jei reikiamos knygos ar kito dokumento nėra Antazavės bibliotekoje, leidinį Jums užsakysime per tarpbibliotekinio skolinimosi abonementą iš kitų šalies bibliotekų.

Bibliotekoje yra 6 kompiuterizuotos darbo vietos vartotojams su nemokama interneto prieiga, spausdintuvas.

BIBLIOTEKOS KONTAKTAI:

Dvaro 4, Antazavės k., Zarasų r., LT-32260

Tel. 8 385 41380. Vyresnioji bibliotekininkė: Danguolė Davainienė

DARBO LAIKAS:
Antradienis – Šeštadienis 11.00–17.00 val.
Poilsio dienos: sekmadienis, pirmadienis.

Laukiame Jūsų bibliotekoje!

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija