Arklio Dominyko pievoje paminėtas vaikų rašytojo Vytauto Landsbergio gimtadienis

Birželio 6 d. Salako ir Degučių bibliotekos pakvietė paminėti vaikų rašytojo Vytauto Landsbergio 60 metų jubiliejų. Rašytojo knygos mėgstamos vaikų ir visada laukiamos. Nuotaikingi knygelių tekstai patinka ir suaugusiesiems. V. Landsbergio pasakojimai vaikus veda per sudėtingą pasaulį ir supažindina su įvairiais reiškiniais bei juos supančia aplinka, skatina ieškoti problemų sprendimų. Knygos pasižymi geru humoro jausmu ir skatina į gyvenimą pažvelgti kitaip, moko mažiau bijoti ir daugiau mylėti.

Literatūrinę-muzikinę sveikinimų puokštę žiūrovams sukūrė Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo grupė „Mėta“, vadovė Skaidrė Vanagaitė. Daineles iš Tinginių kaimo Kepuradienio dienos atliko Zarasų F. Latėno muzikos mokyklos Salako skyriaus mokiniai (vadovė Galina Palagina), pasakų ištraukas vaidino Zarasų P. Širvio progimnazijos Salako ugdymo skyriaus mokiniai (auklėtojos Reda Putrimaitė ir Dalia Baibinaitė), ritminius šokius žiūrovams dovanojo Salako kultūros namų mažieji šokėjai vadovaujami Danguolės Kisielienės, rašytojo knygas pristatė bibliotekininkė Asta Gudelienė.

Scenoje, Arklio Dominyko pievoje, skambėjo „Žvaigždžių varpeliai“, šoko „Pelytė Zita ir Tarakonas“, varlės, pianinu skambino „Arklys Dominykas“, pykosi ir taikėsi Ežys su Rudnosiuku, Rugiagėlės Svajonės dainą atliko Viltė. Ačiū dalyviams sukūrusiems  įspūdingą šventę.

Danutė Koroliova,

Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė