Atidaryta fotoklubo „Ežerų žemė“ fotografijų paroda

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijoje vyko Zarasų fotoklubo „Ežerų žemė“ parodos „Debesys mūsų mintys“ atidarymas. Gražia klubo tradicija tampa kasmetinės miesto šventės metu pristatyti naują savo darbų parodą. Šį kartą – debesys – amžini dangaus klajūnai. Zarasų fotografų klubo „Ežerų žemė“ narys dr. Stanislovas Sinkevičius pasakojo, kad „debesys fotografui, siekiančiam kuo išraiškingiau perteikti norimą siužetą, kartais tampa tiesiog būtinu fotografuojamo objekto kompozicijos komponentu. Kartais tai – momentiniai pastebėjimai, fiksuojantys netikėtas debesų formas, jų spalvinių derinių niuansus, kurie, savo ruožtu, jau patys perteikia vienokias ar kitokias nuotaikas.“ Parodos atidarymo metu dalyvavo klubo pirmininkas Algimantas Navickas, naujas fotoklubo „Ežerų žemė“ narys Deimantas Kučinskas, Adolfas Sinkevičius. Lankytojai buvo pakviesti sudalyvauti loterijoje. Fotoalbumą „Zarasai ir zarasiečiai“ laimėjo vienas iš svečių, atvykęs iš Vilniaus krašto. Paroda veiks iki spalio 10 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.arasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijoje vyko Zarasų fotoklubo „Ežerų žemė“ parodos „Debesys mūsų mintys“ atidarymas. Gražia klubo tradicija tampa kasmetinės miesto šventės metu pristatyti naują savo darbų parodą. Šį kartą – debesys – amžini dangaus klajūnai. Zarasų fotografų klubo „Ežerų žemė“ narys dr. Stanislovas Sinkevičius pasakojo, kad „debesys fotografui, siekiančiam kuo išraiškingiau perteikti norimą siužetą, kartais tampa tiesiog būtinu fotografuojamo objekto kompozicijos komponentu. Kartais tai – momentiniai pastebėjimai, fiksuojantys netikėtas debesų formas, jų spalvinių derinių niuansus, kurie, savo ruožtu, jau patys perteikia vienokias ar kitokias nuotaikas.“ Parodos atidarymo metu dalyvavo klubo pirmininkas Algimantas Navickas, naujas fotoklubo „Ežerų žemė“ narys Deimantas Kučinskas, Adolfas Sinkevičius. Lankytojai buvo pakviesti sudalyvauti loterijoje. Fotoalbumą „Zarasai ir zarasiečiai“ laimėjo vienas iš svečių, atvykęs iš Vilniaus krašto. Paroda veiks iki spalio 10 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.