Auginkite finansiškai raštingus ir atsakingus vaikus!

Visi tėvai turi ambiciją užauginti laimingus, klestinčius ir savimi pasitikinčius žmones. Tačiau šiais laikais, kai gyvename pertekliaus visuomenėje, vaikai dažnai nevertina to, ką turi, nesupranta kiek turi įdėti pastangų, kad ką nors pasiektų. Šiuolaikiniams vaikams neužtenka vien išmokti taupyti, norime, kad jie mokytųsi uždirbti, investuoti ir atsispirti vartotojiškos visuomenės pagundoms. Tai tėvams kelia nerimą – kaip ugdyti vaikus finansiškai, kad jie norėtų siekti tikslų ir būtų pasiruošę ateities pasauliui?

Zarasų viešosios bibliotekos Mokslo šakų literatūros skyriuje yra keletas knygų, kurios padės jums ir jūsų vaikams daugiau sužinoti apie pinigus, susikurti sveiką požiūrį ir protingai su jais elgtis.

1. Apie pinigus su vaikais : paprasti patarimai tėvams, kaip paruošti vaiką ateities pasauliui / Lina Banytė-Surplienė (2022);
  2. Tėvai, vaikai ir pinigai : kaip mokyti vaikus apie pinigus / Linda Leitz (2011);
  3. Pirmasis tėčio bankas : geriausias būdas mokyti vaikus, kaip elgtis su pinigais / David Owen  (2005);

Knygos ne tik naudingos, bet ir įdomios, įtraukiančios, vaizdžiai ir paprastai patariančios, kaip mokyti vaikus valdyti savo pinigus. Sudėtingi dalykai čia pateikiami paprastai – taip, kad tėvai ir vaikai galėtų juos aptarti kaip lygus su lygiu. Tai knygos, padėsiančios mažiesiems išmokti kur kas daugiau, nei skaičiuoti, kiek pinigų jie turi kišenėse. Informacija pateikiamai nuosekliai, dalijamasi išbandytais dalykais ir istorijomis.

Knygas rasite arba galite rezervuoti Mokslo šakų literatūros skyriuje, tel. +370 385 43581; www.ibiblioteka.lt

Parengė Inesa Dumbravienė

Nuotrauka autorės