Biblioteka – erdvė darbui, poilsiui ir pomėgiams

Laikmetis toks, kad šiandien darbuotojas gali dirbti iš namų, iš kavinės ar kitos šalies. Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka atvira ir lanksti erdvė darbui, poilsiui ir bendravimui. Kiekvienas gali rasti jo poreikius atitinkančią darbo vietą – bibliotekos skaityklą, kompiuterinę klasę ar medijų studiją. Bibliotekoje veikia belaidis internetas, įvairios spausdinimo paslaugos. Bibliotekos trečiame aukšte įkurtas „Kavos klubas“, kuriame galite nusipirkti puodelį kavos ar arbatos, pasilepinti karštu šokoladu.

Vasaros metu kviečiame užsukti į terasą ir ant bibliotekos stogo. Čia įrengti stilingi lauko baldai – krėslai, gultai, supynės. Puiki vieta atsipūsti, išgerti kavos, paskaityti gerą knygą ar žurnalą, susitikti su draugais ar tiesiog pamedituoti. Atsiveriantys vaizdai privers akimirkai sustoti.

Inesa Dumbravienė

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotraukos autorės