Bibliotekų knygų Kalėdos

Kai už lango saulės spinduliuose spindi baltos pusnys, šaltukas gnaibo paraudusius skruostukus, linksmi vaikai su rogutėmis važinėja nuo kalniuko, suaugusieji skuba supirkti dovanėles, nusiųsti artimajam atviruką. Iš namų pasklinda šventinių pyragų kvapas. Miestas pamažu skęsta spalvotų lempelių šviesoje. Ore tvyro gera nuotaika, skamba kalėdinės dainos ir giesmės. Šeimos, draugai dalijasi nuotykiais ir gražiomis istorijomis.  Dovanoja vieni kitiems nuoširdumą, gerumą ir tikrą laiką. Visi pasineria į šventumu alsuojantį Kalėdų laukimą su viltimi, kad visi rūpesčiai lyg dūmas išnyks ir ateinantys metai bus ramūs, taikūs ir stebuklingi.

Bibliotekos bendruomenė taip pat gyvena šventinėmis nuotaikomis – skubėdami savo skaitytojams padovanoti koncertą, išsiųsti kalėdinį sveikinimą, apsikeisti geru žodžiu ar šypsena. Pakvimpa knygų Kalėdomis!

 Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet skelbia „Bibliotekų knygų Kalėdas“. 2022 metų šūkis – „Dalinkis  istorijomis ir nuotykiais“. Kviečiame dalintis gerumu dovanojant SAVO bibliotekai naujas biografines ir kelionių knygas.

Tikėkime stebuklais, gerumu, knygų galia ir dalinkimės su visais.

Inesa Dumbravienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Parašykite komentarą