Čia mano pasakų pasaulis, internetas ir draugai

Ne tik atkeliavusi žiemužė, bet ir noras paskaityti knygas, surasti naujausius leidinius, bibliotekos paslaugų ir atnaujinto interneto galimybės į Salako biblioteką sukviečia lankytojus. Iki pietų čia prie leidinių ir bendraudami laiką leidžia suaugusieji, o popiečio valandomis biblioteką užpildo po pamokų sugrįžę mokiniai.

Dažnai malonaus šurmulio į bibliotekos gyvenimą  įneša Salako bendruomenės vaikų dienos centro „Smiltutė“ vaikai su vadove Kristina Goberyte. Judrūs ir smalsūs vaikai bibliotekoje visada suranda sau mėgstamos veiklos kol nepasiima tėveliai. Tą dieną vaikams buvo pristatyta naujai  gauta zarasietės Vilės Sinkuvienės knygutė „Jurgio žuvytė“. Vyresnieji vaikai skaitė iliustruotas pasakėles, mažieji domėjosi savo amžiaus knygelėmis, žaidimais, dėlionėmis, retkarčiais pasmalsaudami ką prie kompiuterių veikia jaunimas. Sugrįžęs iš kitų mokyklų jaunimas renkasi knygas laisvalaikiui ir pamokoms, pasikeisdami leidžia laiką prie kompiuterių, bendrauja. Džiugu kad vaikams norisi sugrįžti į savo miestelio biblioteką, kur jiems smagu kurti, bendrauti, kur visi yra laukiami.

Bibliotekoje jau sužibo Kalėdų eglutė su daug dovanėlių po ja, tiesa dar netikra, o mergaičių kruopščiai nupiešta ant stiklinio molberto. Tikriausiai ir bibliotekai ten bus viena, kuri atneš didžiausią dovaną – skaitytojus, naujas knygas ir viltį, kad mūsų žinių šventovės žiburėlis dar ilgai švies.

Danutė Koroliova,

Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė