Dar kartą organizuoti anglų kalbos kursai

Jau keletą metų Zarasų viešojoje bibliotekoje pagal neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą organizuojami anglų kalbos kursai turintiems anglų kalbos pagrindus vartotojams. Šio programos tikslas sudaryti sąlygas Zarasų viešojoje bibliotekoje suaugusiems žmonėms tobulinti anglų kalbos įgūdžius. 2021 metais kursai buvo organizuoti pradedantiesiems turintiems anglų kalbos pagrindus gyventojams. Anglų kalbos žinias kursantai gilino 30 valandų – mokėsi tinkamai naudoti gramatines struktūras, palaikyti pokalbį kasdieninėmis temomis, papasakoti apie kelionių patirtis, laisvalaikį, kultūrinius renginius ir panašiomis temomis. Kursų dalyviai labiau praplėtė savo anglų kalbos žodyną. Kursus vedė anglų kalbos mokytojas Ugnius Meškas.

Programą „Anglų kalbos kursai“ finansavo Zarasų rajono savivaldybė.

Stanislova Bikulčiūtė, Zarasų viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė

Nuotraukos autorės