DRAUGOTEKA ir knygomatas laukia Jūsų

Vasario 9 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko mobilios programėlės „Draugoteka“ pristatymas. Tai Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos su partneriais vykdomo projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ dalis.

Renginio dalyvius, Zarasų P. Širvio progimnazijos 5 b klasės mokinius, renginio vedėjas Valdemaras Liudvinavičius žaismingai supažindino su projekto ir mobiliosios programėlės pavadinimu reiškiančiu vietą, kurioje renkasi draugai. Pakvietė dalyvauti susipažinimo žaidimuose, atskleidžiančiuose dalyvių pomėgius. Supažindino su pagrindiniais žaidimo „Draugoteka“ personažais. Galiausiai žaidimo forma supažindino su „Draugotekos“ knygų bibliotekėle,  parodydamas, kad iš skirtingose knygose surastų žodžių galima sukurti bendrą sakinį. Kad ir žaidimo dalyviai – nors visi skirtingi ir turintys skirtingų pomėgių, įpročių, gyvenantys skirtingose vietovėse – gali vieni kitus suprasti ir tapti draugais. Pakvietė skaityti knygas, jas užsisakant per www.ibiblioteka.lt ir atsiimant knygomate „Draugoteka“, kuris veikia prie Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos.

Kviečiame dalyvauti edukacijose, žaisti žaidimą „Draugoteka“ ir rinkti širdeles.

Parengė Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės