Edukacinis spektaklis „ŽALIA GYVA”

Sausio 30 d. (pirmadienį) 11 val. kviečiame šeimas, mokytojus, vaikus, senelius į teatro „Teatriukas” edukacinį spektaklį „Žalia gyva”. Žalia gyva – senas vaikų žaidimas. Jį Vilniuje ir apylinkėse žaidė pokario vaikai – bet kuriuo momentu vaikas galėjo ištarti „žalia gyva” ir draugas turėjo parodyti prie savo kūno glaudžiamą žalią, gyvą lapą, gėlės žiedą ar pan. Žiemą tai buvo nelengva užduotis!

Profesionali kūrybinė grupė pasitelkusi nuotraukas, literatūrinę medžiagą (daugiausia naudota G. Mareckaitės knygos „Anapus ir anapus Vilniaus vartų“ medžiaga), gyvus prisiminimus kūrybiškai ir jautriai sudėliojo originalų scenarijų, kurio veikėjai – įvairių tautybių, įvairių laikotarpių mažieji Vilniaus gyventojai. O istorijos – pačios įvairiausios – ir labai linksmos, ir liūdnos, ir sukrečiančios.

Tai – tarsi gyva istorijos pamoka, skatinanti prisiminti, telktis ir didžiuotis savo miesto istorija, vystanti kritinį mąstymą, kūrybiškumą. O taip pat prasmingai paminėti 700 -ąjį Vilniaus gimtadienį!

Režisierė Agnė Sunklodaitė, scenografė Giedrė Brazytė, kompozitorius Žilvinas Ramanauskas, aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas (dubleriai aktoriai Dominyka Budinavičiūtė, Gintautas Ulmis).

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Parašykite komentarą