„Ežerų vaikai“- bibliotekoje

Zarasų viešosios bibliotekos mediatekoje lankėsi Zarasų Fausto Latėno  meno mokyklos muzikos skyriaus dienos stovykla „Ežerų vaikai“. Su vadovėmis  Jūrate ir Vida atkeliavo 15 stovyklautojų.

Stovyklautojai susipažino su mediatekos siūlomais užsiėmimais, fondu, parengta paroda „Skambantys akordeono garsai“, knyga „Iliustruota didžiųjų kompozitorių istorija“ kurioje galima surasti daugiau kaip 100 įžymiausių kompozitorių.

Vėliau sprendė muzikinius kryžiažodžius ,klausėsi Sen Sanso „Žvėrių karnavalas“, J. Haidno „Koncertas trimitui ir orkestrui“, M.Ravelio „Bolero“ kūrinių  ištraukų , bandė išgirsti koks instrumentas groja. Labiausiai sekėsi Motiejui –greičiausiai ir teisingiausiai išsprendė visas užduotis.

Supažindinti ir su vinilinių plokštelių fondu. Klausėmės ir zarasiečių roko grupės „Kvadratas“ įrašytos vinilinės plokštelės „Metalinė naktis“. Šnekant apie atlikėjus,  sužinojom, jog Jonas „Kvadrato“ būgnininkas  yra Smiltės senelis.

Ir svarbiausia sužinojo jog šiame skyriuje prabuvus visą dieną- nenusibos. Galima ne tik klausytis muzikos , žiūrėti filmus, bet ir žaisti žaidimus virtualios realybės akiniais ar Jumpido žaidimą su kinekt judesio aptikimo įranga.

Vita Juškėnienė

Aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Nuotraukos Juratės Stacevičiūtės

Parašykite komentarą