Freddis Mercuris: legendinis balsas

Šalia Freddžio Mercurio, kuris mėgo baletą ir klasikinę muziką, stojo trys supergalingi rokeriai: Brianas May’us, Johnas Deaconas ir Rogeris Tayloras. Šie keturi vyrai suformavo kūrybinį derinį, kuris pasirodė esąs išties sprogdinantis. Skirtingi „Queen“ nariai susivienijo tam, kad peržengtų žanrų ir stilių, tendencijų ir epochų ribas.

Freddžio Mercurio istorija vienija roko, šokių, glamroko, klasikinę muziką ir operą bei balades, o visam tam gyvybės suteikia jo polinkis į didybę ir energingumą, sensacingas troškimas groti su publika, o ne publikai – tai aiškiai matėsi jo koncertuose.

Šioje didelio formato biografinėje knygoje „Freddis Mercuris. Legendinis balsas“, iliustruotoje gausybe fotografijų, perteikiama neįtikėtina atlikėjo sėkmės, nuosmukio ir atgimimo istorija, iki pat pabaigos susijusios su „Queen“ – grupe, kuri valdė roko ir popmuzikos sceną. Knygoje taip pat rasite QR kodus su nuorodomis į garsiausius vaizdo klipus.

Freddis Mercuris: legendinis balsas / [Ernesto Assante] ; [iš anglų kalbos vertė Romualdas Grigaliūnas] ; Vilnius : Briedis, 2021 (Spausd. Serbijoje) 207, [1] p. : iliustr., faks., portr. ; 26 cm

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS-000000281003?q=423vmlff6

Parašykite komentarą