Fritz Riemann „Pagrindinės baimės formos“ 2021 m.

Psichoanalitiko Fritz Riemann populiariosios psichologijos knyga „Pagrindinės baimės formos“ yra laikoma žanro klasika. Autorius teigia, kad nerimas yra žmogiškas ir kviečia į akistatą su didžiausiomis savo baimėmis.
Knyga „Pagrindinės baimės formos“ yra savistabos šaltinis, siekiantiems suvokti ir susidraugauti su savo baimėmis. Autorius aptaria pagrindines baimės formas, tokias kaip įsipareigojimo baimė, tapimo savimi baimė, pokyčių baimė, baimė būti nemylimam, baimė mirti. Taip pat psichoanalitikas analizuoja asmenybės tipus atsižvelgdamas į žmogų formavusią patirtį.
Baimė yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Per visą istoriją žmonės bando atrasti naujus būdus jai sumažinti ar įveikti. Ir vis dar gaji iliuzija, kad galime gyventi gyvenimą be baimės. Daug asmenų su nerimu kovoja neracionaliais būdais. Iš to kyla įvairios fobijos, isterija, per didelis prieraišumas, neigiamo elgesio toleravimas, pavojų paieškos ir kitos pasekmės.
Fritz Riemann parašė knygą, siekdamas padėti suprasti save ir kitų žmonių baimes. Remdamasis pagrindinėmis baimės formomis jis pateikia gilių psichoanalitinių įžvalgų, kaip su jomis kovoti. Autorius teigia, kad gebėjimas priimti ir įveikti nerimą yra žingsnis brandos link, o knygos skaitytojai ras daug atsakymų ne tik apie savo, bet ir apie aplinkinių elgesį.
Pirmasis knygos „Pagrindinės baimės formos“ leidimas pasirodė 1961-ais metais ir vis dar yra tarp populiariausių ir geriausiai vertinamų populiariosios psichologijos leidinių.
Fritz Riemann (1902-1979) – vokiečių psichologas, psichoanalitikas, autorius, vienas iš Miuncheno Psichologinių tyrimų ir psichoterapijos instituto įkūrėjų, taip pat Niujorko Amerikos Amerikos psichoanalizės ir dinaminės psichiatrijos akademijos garbės narys. Fritz Riemann yra išleidęs keturias psichologijos knygas bei dvi apie astrologiją – sritį, kuria taip pat itin aktyviai domėjosi. Jo paties teigimu, astrologija turėjo didelės įtakos psichoterapiniam darbui.
Iš vokiečių kalbos vertė Loreta Anilionytė Lozuraitienė
Domina populiarioji psichologija? Raginame knygą įsigyti internetu. Rūpi kitos temos? Online knygyne pirkti rasite ne tik dalykinių, bet ir grožinės literatūros knygų su nenuspėjamais siužetais bei įdomiais
veikėjais. Trumpi aprašymai, santraukos, virtualios ištraukos ar puslapių skaičius – informacija, kuri padeda rinktis. Taip pat tą padaryti leidžia atsiliepimai ir skaitytojų apžvalgos. Norite leidinių įsigyti pigiau? Patikrinkite kainas išpardavimų ir akcijų metu!

Parašykite komentarą