Gegužės mėnesio renginiai bibliotekoje ir padaliniuose

Skaitytojų aptarnavimo skyriuje:

Gegužės 3 d. 10-12 val. renginių salėje konferencija, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Dalyvauja prof. dr. Sergejus Temčinas, istorijos mokytoja ekspertė Rima Morozovienė.

Gegužės 6 d. 16 val. renginių salėje naujos knygos „Zarasai ir zarasiečiai“ pristatymas. Dalyvauja knygos sudarytojai.

Gegužės 7 d. 14 val. renginių salėje literato Vasilijaus Trusovo naujos poezijos knygos „Užutėkiai“ sutiktuvės.

Gegužės mėn. interaktyvi viktorina Motinos dienai paminėti https://learningapps.org/watch?v=podobpcf322

Gegužės 25 d. „Poezijos pavasaris”. 12:30 val. Dailės galerijoje Dusetų kultūros centre. 17:00 val. Zarasų r. sav. viešojoje bibliotekoje.

Vaikų literatūros skyriuje:

Antradieniais nuo 15 val.  FISCHERTECHNIK konstravimo dirbtuvės (vaikai 10+).

Trečiadieniais nuo 15 val. LEGO robotų dirbtuvės (vaikai 6+ ir jų tėveliai).

Penktadieniais nuo 15 val. Bitučių – robotukų edukacinė veikla (vaikai 6+).

Užsiėmimus organizuoja vyresn. bibliotekininkė Liuda. Registracija 8 385 52020 arba el. p. vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt

Gegužės 2 – 31d. literatūros paroda „Lietuviško žodžio galia“.

Gegužės 2 – 31 d. literatūros paroda „Mokslas pažinti save ir pasaulį“, lietuvių rašytojo Jono Avyžiaus gimimo 100 – osims metinėms.

Gegužės 2 – 31 d. literatūros paroda „Rudnosiuko draugams“, lietuvių rašytojo Vytauto V. Landsbergio gimimo 60- osioms metinėms.

Medijų studijoje:

Trečiadieniais nuo 15 val. 3D pieštuko galimybės.

Ketvirtadieniais nuo 15 val. „Dėmesio ir koncentravimosi ugdymosi laboratorijos“ užsiėmimai su Biofeedback Verim Pro Net (Grįžtamojo ryšio) programa (vaikai 8+).

Užsiėmimus organizuoja vyresn. bibliotekininkė Zina tel. 8 645 71973, el. p. zinacer@gmail.com

Viešosios bibliotekos struktūriniuose padaliniuose:

Gegužės mėnesį Šniukštų bibliotekoje „Skaityk ir sportuok bibliotekoje“ penktadieniais – šeštadieniais nuo 15 iki 17 val.

Gegužės 3 d. 12 val. Antalieptės bibliotekoje rankdarbių parodos pristatymas „Magiški mamos rankdarbiai“.

Gegužės 3 d. 16 val. Turmanto bibliotekoje literatūros popietė „Gėlės mamytei“.

Gegužės 4 d. 11 val. Šniukštų bibliotekoje netradicinė pamoka Antazavės J. Gruodžio gimnazijos 3 klasės mokiniams.

Gegužės 7 d. Avilių bibliotekoje literatūros paroda „Privalai atsakyti už tuos, kuriuos prisijaukinai”, skirta Gyvūnų gerovės metams paminėti.

Gegužės 7 d. 12 val. Salako bibliotekoje informacinė valandėlė „Skaitydamas ir keliaudamas pažink Europą“.

Gegužės 7 d. 14 val. Antazavės bibliotekoje edukacinė popietė „Atspėk orą“ Smulkioji tautosaka apie debesis

Gegužės 10 – 20 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda „Europos šalių mozaika“.

Gegužės 13 d. 14 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje jubiliejinė popietė „Tebūna biblioteka bendruomenei šilto, dvasingo ir betarpiško bendravimo namai“. Dusetų K. Būgos bibliotekai – 85-eri.

Gegužės 13 d 16.30 val. Štadvilių bibliotekoje spaudinių paroda, viktorina „Jono Mikelinsko kūrybos takais pasižvalgius”.

Gegužės 20 d. 13 val. Antalieptės bibliotekoje nuotraukų paroda „Ar prisimeni tokią Antalieptę“, tautodailininko Prano Savicko sukauptų nuotraukų paroda.

Gegužės 27 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje virtuali literatūros paroda „Atskleidusi Stalininio genocido baisumus“, skirta tremties literatūros rašytojos Dalios Grinkevičiūtės 95-mečio jubiliejui paminėti.

Gegužės 31 d. 15 val. Sadūnų bibliotekoje literatūros popietė „Pirmas birželio sekmadienis – Tėvo diena“.

Gegužės 31 d. 16 val. Štadvilių bibliotekoje Vaikų dienos šventė, vasaros skaitymo programos pristatymas, žaidimai.

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai

Gegužės 3 – 11 d. Degučių bibliotekoje literatūros paroda „Kas mes – be knygos, be kalbos“.

Gegužės 4 – 17 d. Turmanto bibliotekoje literatūros paroda „Lietuviško žodžio pergalė”.

Gegužės 3 – 12 d. Imbrado bibliotekoje Spaudinių paroda „Žodis, kalba ir knyga – visada greta“.

Gegužės 5 – 11 d. Salako bibliotekoje literatūros paroda. „Lietuvos kalbininkai ir jų išleistos knygos“.

Gegužės 6 – 13 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda „Nauja knyga – nauja pažintis“.

Gegužės 6 d. 16 val. Suvieko bibliotekoje viktorina „Moki žodį – žinai kelią“.

Gegužės 6 d. 16.30 val. Štadvilių bibliotekoje literatūros pristatymas, viktorina „Knyga, kalba kas aš be jų”.

Gegužės 7 d. 16 val. Avilių bibliotekoje literatūros popietė „Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena“.

Gegužės 7 d. 15 val. Šniukštų bibliotekoje literatūros pristatymas „Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena“.

Jono Avyžiaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti

Gegužės 12 – 31 d. Imbrado bibliotekoje literatūros paroda „Jonas Avyžius – rašytojas, publicistas, vaikų literatūros kūrėjas“.

Gegužės 14 – 21 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda Jonas Avyžius–tautiškumo puoselėtojas“.

Gegužės 16 d. 15 val. Šniukštų bibliotekoje literatūros popietė Jonas Avyžius. „Aštuonetas iš Trepsės namų“.

Vaikų rašytojo Vytauto V. Landsbergio 60-ajam jubiliejui paminėti

Gegužės 16 – 25 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje literatūros paroda „Vytauto V. Landsbergio kūriniai“.

Gegužės 21 d. 12 val. Imbrado bibliotekoje skaitymo popietė vaikams „Skaitome Vytauto V. Landsbergio knygas“.

Gegužės 24 d. 15 val. Sadūnų bibliotekoje literatūros popietė „Vytautas V. Lansbergis – vaikų rašytojas“.

Gegužės 25 d. 11 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje spektakliukas V.V.Landsbergio kūrybos motyvais „Lapiuko Pukio nuotykiai“.

Gegužės 25 d. 12 val. Salako bibliotekoje literatūrinė – muzikinė popietė „Vaikams ir juos mylintiems“.

Gegužės 25 d. 15 val. Šniukštų bibliotekoje knygų vaikams pristatymas „Susipažinkime: vaikų rašytojas Vytautas V. Landsbergis“.

Gegužės 25 d. 15 val. Turmanto bibliotekoje literatūros popietė „Reikia nenustoti kalbėti apie meilę“.