Gera žinia skaitytojams – atsisiųsk nemokamai knygas iš bet kurios Lietuvos viešosios bibliotekos

Nuo 2022 m. spalio 1 d. tarpbibliotekinio abonemento ( toliau –TBA) paslauga atnaujinta. Ši paslauga bibliotekų vartotojams tapo nemokama. Tai tokia paslauga, kai viena biblioteka panaudai išduoda dokumentus arba pateikia straipsnių kopijas kitai bibliotekai. Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka TBA paslaugas teikia visiems skaitytojams, turintiems galiojantį LIBIS skaitytojo pažymėjimą. Paslauga teikiama ir visuose teritoriniuose padaliniuose.

Prireikus studijoms, darbui, pomėgiams reikalingos literatūros ir neradus mūsų rajono bibliotekų knygų lentynose, siūlome naudotis kitų Lietuvos bibliotekų ištekliais. Viešoji biblioteka sutartis yra sudariusi su Panevėžio apskrities G .Petkevičaitės Bitės viešąja biblioteka ir Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka.

Skaitytojui tereikia kreiptis į bibliotekininką, kuris padės surasti norimą knygą, bei parsiuntus ją, informuos ir išduos. Skaitytojai užsakymus gali pateikti ir el. paštu ar telefonu. Tai – greita, paprasta, patogu ir nemokama.

Leidinių ar straipsnių kopijų užsakymai priimami Skaitytojų aptarnavimo skyriuje, tel. (8 385) 52386, el. p. aldona.kazlauskiene@zarasubiblioteka.lt . Informacija apie TBA užsakymo įvykdymą pranešama telefonu arba el. paštu. Leidiniai bus išduodami panaudai iki 30 dienų su pratęsimo galimybe. Vieninteliai egzemplioriai, reti ir vertingi spaudiniai, periodiniai leidiniai gali būti nesiunčiami, bet  esant poreikiui, siunčiamos jų kopijos.  Praradus ar sugadinus dokumentą, atsiskaitoma pagal jį siuntusios bibliotekos reikalavimus.

Kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir skaitymą paversti dar įdomesniu bei prasmingesniu.

Plačiau: https://avba.lt/tarpbibliotekinis-abonementas/

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija