Įvyko prieškalėdinis muzikos vakaras „Elnio devyniaragio saulė”

Gruodžio 21-osios vakarą Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje vyko šventinis renginys  „Elnio devyniaragio saulė”. Visagino kūrybos ir menų akademijos dainavimo ir teatro klasių mokiniai iš Zarasų ir Visagino miestų  padovanojo gyvo garso koncertą, kuris palietė kiekvieno žiūrovo širdį. Juos parengė dainavimo mokytoja Vita Pimpienė ir teatro mokytoja Gražina Karlaitė.

Koncerte dalyvavo Paulė Maldauskaitė, Urtė Labuckaitė, Karina Pranaitytė, Katrina ir Patricija Gyulbudaghyants, Jonas Adomavičius, Luka ir Neda Novičenko, Emilija Galaguzaitė, Arnoldas Veikšra,  Sijana Naidionova, Anastasija Lečickaja, Sofja ir Rodion Starinskiai, Danijil Petrinko, Ana Melnik, Marija Polina Zinkevičiūtė, Sofija Mundjanu, Adrija Žilinskaitė, Mėlika Rakauskaitė.

Jaunieji talentai atliko lietuvių ir užsienio kompozitorių sukurtas dainas, Mildos ir Teresės Andrijauskaičių dainą, ištrauką iš miuziklo „Eglė žalčių karalienė“, ir kt.  Atlikėjams akomponavo gitaros virtuozas  Serafim Zolin.

Renginio pabaigoje visus pasveikino bibliotekos suaugusių teatro trupė „Juodai balta“ ir kūrybos ir menų akademijos dainavimo ir teatro ugdytiniai padovanoję „Anykščių šilelio“ ištrauką repo stiliumi.

Nuotraukos Rasos Juršienės