Įvyko režisierės G. Karlaitės spektaklio „Gyvenimo viražai pagal Juozą Erlicką“ premjera

Kovo 28 d. Zarasų kultūros centre žiūrovus pasitiko Zarasų viešosios bibliotekos suaugusiųjų teatro „Juodai baltas“ premjera „Gyvenimo viražai pagal Juozą Erlicką“.

Gerų humoristų lietuvių literatūroje nėra taip jau daug, o tokių juodojo humoro, satyros ir parodijos virtuozų kaip Juozas Erlickas pasitaiko ypač retai. Ne veltui J. Erlickas neretai vadinamas gyvu lietuvių literatūros klasiku.

Scenoje perteikti J. Erlicko humoro subtilybes nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tačiau režisierė Gražina Karlaitė ir dešimt teatro aktorių puikiai pagavo J. Erlicko humoro esmę ir pristatė išskirtinę asmenybę Lietuvos literatūros padangėje. Spektaklyje netrūko kuriozinių situacijų, gyvenimiškų istorijų, šeimyninių santykių aiškinimosi, literatūros ir bibliotekininko darbo ypatumų.

Žiūrovai plojo atsistoję, režisierė ir aktoriai buvo apdovanoti šiltomis šypsenomis ir skendo gėlių jūroje.

Režisierė Gražina Karlaitė

Vaidina: Vytautas Eidėjus, Agnė Kulienė, Loreta Leonovienė, Roma Pieviškytė – Novičenko, Evelina Ragaišienė, Nijolė Ragauskienė, Jurga Sagadinaitė, Lukas – Osmanas Sagadinas, Arvydas Steponavičius, Svetlana Veikšrienė.

Parengė Inesa Dumbravienė,

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotr. Eriko Černovo

Parašykite komentarą