Japonų veido jogos paslaptys

Veido joga – dešimtmečius Japonijoje praktikuojama technika, apimanti pratimus ir veido odos masažus, kurie gerina kraujotaką, lygina mimikos raukšles, naikina nuovargio požymius, suteikia odai stangrumo ir švytėjimo. Veido joga suteikia veidui tokį patį poveikį, kaip ir fizinė jogos praktika kūnui. Veido raumenų prigimtis yra tokia pati, kaip ir kūno: jie arba stiprinami, arba prarandami. Kad išvengtume nepageidaujamų raukšlių, turime juos nuolat treniruoti. Išmokę sąmoningai mobilizuoti visus veido raumenis, pagerinsime kraujotaką ir sustangrinsime odą visiškai natūraliu būdu.

Šiame vadove rasite apie 50 veido jogos pratimų, parengtų Izumi Forasté Onuma, naujausių grožio ir savęs priežiūros tendencijų specialistės iš Japonijos, kuriuos galite pritaikyti pagal savo poreikius. Taip pat rasite konkrečias procedūras, padedančias visapusiškai puoselėti natūralų savo veido grožį.

Knygą galite rasti ir užsakyti Mokslo šakų literatūros skyriuje.

Japonų veido jogos paslaptys: natūralus metodas jaunai veido odai išsaugoti ir susigrąžinti / Izumi Forasté Onuma. – Kaunas : Obuolys [i.e. Lectio divina], [2022]. – 203, [5] p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000157709?q=m3vli87x7

Parašykite komentarą