„Juodai balto“ teatro pasirodymai Šiaurės Lietuvoje

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos „Juodai baltas“ teatras literatūriniais spektakliais džiugina ne tik Zarasų, bet ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių žiūrovus.

Gegužės 25 d. Pakruojo žiūrovams teatras dovanojo naujausią savo spektaklį „Gyvenimo viražai pagal Juozą Erlicką“. Į Pakruojo Sinagogą susirinkusi publika labai šiltai priėmė spektaklį. Žiūrovai įvertino puikų režisierės Gražinos Karlaitės , o taip pat ir aktorių darbą, nes scenoje perteikti J. Erlicko kūrybos subtilybes nėra lengva.

Gegužės 26 d. teatro aktoriai dalyvavo Paįstrio kultūros centro organizuojamo mėgėjų teatrų festivalio „Tiltai 2024“ baigiamajame renginyje. Pilnutėlėje Paįstrio bibliotekoje teatras parodė poetinį literatūrinį spektaklį „Vis dar be pabaigos… Paulius Širvys“.

Puikus oras, šilti, nuoširdūs žiūrovai ir gera nuotaika lydėjo teatro aktorius visą savaitgalį Šiaurės Lietuvoje.

Dėkojame rengėjams, organizavusiems pasirodymus, o taip pat nuoširdus ačiū Zarasų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai ir direktorei Danutei Karlienei už kelionės į Pakruojį ir Paįstrį organizavimą.

Jurga Sagadinaitė

„Juodai baltas“ teatro aktorė