Justės „Mažosios pievos“

Aplink sodybą įvairiaspalvių žiedų pribarstytos pievos, netoliese ošiantis miškelis, o kitoje pusėje už kalvelių mėlynuojantis Epidemio ežeras. Tokie gamtos vaizdai supo Justę Kasparavičiūtę nuo mažų dienų. Gal todėl ir savo eksponuojamuose rankdarbiuose gausiai pribarstė žiedų.

Justė, pakviesta į biblioteką, mielai sutiko papasakoti apie save ir pomėgius. Paaiškėjo, kad rankdarbiai nebuvo ankstyvos vaikystės palydovai. Matydavo močiutę mezgančią pirštines, kojines, tačiau pačiai paimti virbalus į rankas nekildavo noras. Jis atsirado pradėjus mokytis Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje. Pasak mergaitės, technologijų mokytoja Stanislava Daunaravičienė, viską labai gerai išaiškina. Ir visada būna geros nuotaikos. Labiausiai Justei patinka siuvinėti, aplikuoti. Savo kūrinėlius jau pristatė ir olimpiadose. Justei pamokų neužtenka, ji su jaunesne sesute Goda lanko dar ir technologijų būrelį. Tačiau savo ateities su technologijomis neplanuoja susieti. Moksleivė svajoja apie darbą policijoje, o rankdarbiai liks laisvalaikio pomėgiu.

Justės Kasparavičiūtės rankdarbių parodėlę „Mažosios pievos“, eksponuojamą Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje kviečiame aplankyti iki lapkričio 30 d.

Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Nuotraukos autorės

Parašykite komentarą