Kalėdų naktį stebuklingą

Sukasi metų ratas kasdieną vis artėdamas prie pabaigos ir vis arčiau priartindamas džiaugsmingą žiemos šventę Kalėdas. Ši diena laukiamiausia mažiausių, tikinčių neįtikėtinais stebuklais ir jos labai nekantriai laukiančių.

Vaikų literatūros skyrius, norėdamas mažuosius bibliotekos bičiulius supažindinti su šios šventės papročiais, pakvietė juos į literatūros valandėlę „Kalėdų naktį stebuklingą“. Džiaugdamiesi ir grožėdamiesi žiemos dovanomis – sniego pusnimis ir šerkšnu padabintais medžiais penktadienio rytą į biblioteką atkeliavo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos pirmos klasės moksleiviai su mokytoja Dalia Kukonenko.

Atidžiai klausydamiesi Aldonos Kandroškaitės pasakėlės „Kalėdų naktis“ sužinojo apie kokią naktį vykstančius stebuklus kalbėjosi du draugai, keliaudami mišku. Patys žadėjo tai išbandyti ir įsitikinti ar jų gyvūnėliai prabils žmonių kalba. Kiekvienas dalyvis pasigamino po patį gražiausią žaisliuką, kuriuo papuoš savo eglutę. O kiek puikių emocijų suteikė žaidimas „Išvyniok ir paskanauk“! Abiejų komandų žaidėjams puikiai sekėsi. Žaidimą pažais  mokykloje su draugais ir artimaisiais namuose per šventes.

Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Vitos Juškėnienės

Parašykite komentarą