Kartu su miesto gimtadieniu jubiliejų pasitiko laikraštis „Zarasų kraštas“, šiemet sutinkantis 90-metį

Penktadienio dieną Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Danutė Karlienė šiltai pasveikino laikraščio „Zarasų kraštas“ darbuotojus rajono laikraščio „Zarasų kraštas“ 90-ties metų jubiliejaus proga. Jaukiame redakcijos kiemelyje šalia jubiliejinio, dvigubai storesnio, laikraščio numerio puikavosi originalus tortas, ankstesnių metų laikraščių komplektai, gyventojams dovanojamos naujos knygos. Šventėje dalyvavo buvęs laikraščio redaktorius Valdas Šerėnas, dabartinė redaktorė Olga Raugienė, visa dabar dirbanti komanda, buvę redakcijos  darbuotojai, sveikinantieji, skaitytojai. Su gimtadieniu „Zarasų krašte“!

Jolanta Lementauskienė,

Zarasų raj. sav. viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja

Nuotraukos autorės