Kasmetinė vaikų sporto šventė Šniukštuose

Kiekvienais metais artėjant vasarai Šniukštų kaime garsiai suskamba vaikiški balsai. Tąkart visiems būna aišku, kad Šniukštų biblioteka, remiama Šniukštų kaimo kartų bendruomenės, organizuoja sporto šventę vaikams. Šiemet šventė vyko gegužės 23 dieną.

Daug sportinių rungčių ir gera nuotaika sukvietė gausų būrį įvairaus amžiaus vaikų. Veiklos turėjo visi, ir ikimokyklinukas, ir dešimtokas. Visus juos vienija noras pabūti gryname ore, pabendrauti su draugais, tarpusavyje parungtyniauti. Šiemet Šniukštuose sulaukėme 38 dalyvių.. Pagal amžiaus grupes dalyviai rungtyniavo: bėgimo, kamuoliuko metimo, smiginio, šuolio į tolį, stovėjimo ant vienos kojos, baudų ir tritaškių metimo. Žaidė ,,Bulvę“ ir 3×3 tinklinį, minė mįsles, šoko. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, kurių buvo išdalinta 21 komplektas.

Visus dalyvius su puikia švente pasveikino ir apdovanojimus įteikė Imbrado seniūnas Vygirdas Žalkauskas, Šniukštų kaimo kartų bendrijos pirmininkė Audronė Kačiulienė, mokytojas Andrius Meškauskas. Šventės rėmėjai Vytautas Biekša ir Živilė Kropė visus vaišino ledais, Šniukštų kaimo kartų bendrija gaiviaisiais gėrimais ir vaisvandeniais, Julita Kačiulytė – Kriauklienė iškepė didžiulį pyragą, Imbrado seniūnas Vygirdas Žalkauskas atvežė skanumynų pyragą, o kad sportuoti būtų smagiau įteikė krepšinio ir tinklinio kamuolius. Mažieji šventės dalyviai džiaugėsi pūsdami muilo burbulus.

Virginija Petraitienė

Šniukštų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė