Knygos ukrainiečių kalba jau ir bibliotekoje

Skubame pranešti gerą naujieną, kad Zarasų viešosios bibliotekos lentynos pasipildė knygomis apie Ukrainą anglų, rusų kalbomis, o svarbiausia – biblioteka įsigijo knygų vaikams ir suaugusiems ukrainiečių kalba.

Didžioji dalis leidinių – pasakos, mįslės, eilėraščiai mažiesiems. Suaugusiems galime pasiūlyti grožinės literatūros, psichologijos.

Anglų, rusų kalbomis rasite pažintinių leidinių apie Ukrainos istorinį paveldą, gamtą, miestus, albumų apie senąją šalies architektūrą, etnografiją, liaudies muzikos instrumentus, tautinius kostiumus, kulinariją ir pn.

Ukrainos leidėjai dalijasi nuorodomis, kur galima atsisiųsti knygų Ukrainos vaikams. Elektronines knygeles pdf formatu jų kalba rasite paspaudę šią nuorodą: https://lla.lt/lt/naujienos/405-knygos-vaikams-ukrainieciu-kalba

Džiaugiamės ir tikimės, kad knygelės gimtąja kalba pradžiugins Zarasuose prieglobstį radusius ukrainiečius. Maloniai prašome, jeigu jūsų aplinkoje yra ukrainiečių vaikų ir suaugusiųjų, kviesti skaityti į biblioteką. Knygas galima skolintis į namus.

Bibliotekininkai pastebi, jog ukrainiečiai jau dabar noriai lankosi  bibliotekoje – vieni ieško galimybės pasinaudoti kompiuteriu ir internetu, kiti vaikus atveda pažaisti žaislotekoje. Dalinkimės geromis naujienomis ir padėkime vieni kitiems. Kartu mes esame stiprūs.

Knygas rasite Zarasų viešosios bibliotekos I aukšto galerijoje.

Inesa Dumbravienė,

Zarasų raj. sav. viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotraukos autorės