Knygų klubo susitikimas

„Pasiilgau „Knygų klubo“. Man trūksta knygų skaitymo ir jų aptarimo. Knygos yra mūsų jungiamoji grandis, teikianti peno diskusijoms. Dėl jų mes renkamės, dalijamės mintimis, paskui – ir rūpesčiais.“ Tai M.A Monroe romano „Knygų klubas“ herojės mintys. Tikriausiai su panašiomis mintimis į Knygų klubą Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje renkasi knygų bičiuliai.

Šįsyk buvo pristatytos mėgstamiausios, ar neseniai perskaitytos knygos. Žinoma, perskaitytą knygą pristatyti yra daug paprasčiau, o štai išsirinkti mėgstamiausią, daugeliui yra sudėtinga. Dažniausiai mėgstama yra ta knyga, kurią šiuo metu skaitai. Visgi dvi klubo narės pristatė knygų lentynose užsigulėjusias, bet širdžiai mielas ir daug prisiminimų sukeliančias knygas.

Susitikimo metu trumpai pristatytos net penkios knygos: Just. Marcinkevičiaus „Dienoraštis be datų“,  L. Tapino „Medyje angelas verkia“, Ginos Vilūnės  „Mirtinas arkebuzos šūvis“, M. Mansono „Viskas yra sukr*šta. Knyga apie viltį“ ir V. Perrin romanas „Vanduo kapinių gėlėms“.

Kiekvienos knygos pristatymas sukėlė klubo dalyviams įvairių įžvalgų ir pamąstymų, pasidalinimų asmenine patirtimi. Juk knygos  suteikia mums galimybę nugyventi kitą gyvenimą arba bent jau pažvelgti į jį kitu žvilgsniu.

Gegužės 30 d. numatomas trečias Knygų klubo susitikimas. Prisijunk!

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. autorės

Parašykite komentarą