Knygų lietus

Pavasarinis lietus švelniai žadina gamtą, suteikia jai žalsvo atspalvio, pripildo žalsvos šilumos. Kiekvienas lašelio prisilietimas prie žemės lyg sukuria savo melodiją… Tai puikus metas surasti laiko sau ir prisėsti valandėlei su knyga.

Knygų lietuje kviečiame skaitytojus pasinerti į pavasario magiją ir leisti kiekvienai knygai paversti  dieną spalvinga ir įkvepiančia. Skaitykite apie pavasarį ne tik kieme (Tomoka Shibasaki „Pavasario kiemas“), bet ir Europoje (Kaspar Colling Nielsen „Europos pavasaris“). Sužinokite, kokios dramos vyksta šiuo metų laiku: Agatha Christie „Išsiskyrėme pavasarį“, Merce Rodoreda „Mirtis ir pavasaris“, Lisa Kleypas „Pavasario skandalai“. O kur dar pavasario gamtos motyvai : Harijis Gulbis „Pienių metas“, Ray Bradbury  „Pienių vynas“, Laimonas Inis  „Neužmirštuolių kalnas“, Sara Jio „Gegužės pūga“, Rosamunde Pilcher „Balandžio sniegas“, Elena de Strozzi „Lietaus simfonija“!

Kaip ir pavasaris, kiekviena knyga gali atverti naujus pasaulius, atnešti šilumos, džiaugsmo ir leisti atrasti save dar kartą. Taigi, kas dar yra geresnio, nei pasinerti į knygų lietų, kur kiekvienas puslapis – tai naujas atradimas, o kiekviena eilutė – tai naujas įkvėpimas.

Maloniai laukiame Jūsų Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės

Parašykite komentarą