Kūrybinės popietės su 3 D pieštukais

Lavinti kūrybiškumą ir vaizduotę galima piešiant ir su 3 D pieštukais. Jeigu dar nespėjote išbandyti, tai galite padaryti trečiadienio popietėmis Vaikų literatūros skyriuje edukacinėje erdvėje vykstančiose kūrybinėse dirbtuvėse.

Piešimas su 3 D pieštuku ne tik padeda išlaisvinti vaikų bei paauglių kūrybiškumą ir fantaziją, jis lavina rankų motorinius įgūdžius bei erdvinį mąstymą, plečia akiratį. Piešdamas vaikas gali realizuoti save savarankiškai sukurdamas kūrinėlį, žaislą sau ar dovanėlę artimajam.

Kūrybinių dirbtuvių „3D pieštuko galimybės“ dalyviai jau sukūrė įvairius teminius darbelius žiemos šventėms, margino velykaičius, gėles, gyvūnus, paukščius ir muzikos instrumentus, kūrė vazeles.

Kūrybinės dirbtuvės vyksta trečiadieniais nuo 14.00 iki 16.00 val. Ateikite ir kurkite!

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos aut.