Kviečiame į edukacinę programą „Mėnulio žemėlapis“

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia 2024-uosius metus pradėti dalyvavimu edukacijoje „Mėnulio žemėlapis“.

„Mėnulio žemėlapis“ – edukacinis-terapinis užsiėmimas. Jo metu naudojama audiovizualinius jutimus stimuliuojanti sensorinė įranga padės atsipalaiduoti, geriau įsiklausyti į savo jausmus ir emocijas.

Edukacijos metu dalyviams rodomas animacinis videofilmas. Po filmo peržiūros dalyviai atlieka užduotis: piešia mėnulį ar mėnulio gyventoją ant šviečiančio molberto; rašo laišką Marso gyventojams; piešia mėnulio žemėlapį ant šviesos ir smėlio stalo.

Edukacija tinka individualiems ir grupiniams užsiėmimams, skirta įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiesiems. Jos trukmė 45-60 min.

Į Zarasus parengta edukacinė programa su kilnojamu šviesų edukaciniu rinkiniu atkeliavo iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos.

Edukacijos užsiėmimai vyks Zarasų, Antalieptės F. Kiršos, Dusetų K. Būgos, Šniukštų ir Salako bibliotekose sausio-kovo mėnesiais.

Registruotis ir teirautis informacijos dėl edukacijų Zarasų viešojoje bibliotekoje kviečiame tel. nr. +370 645 71973 arba el. paštu zinacer@gmail.com. Dėl edukacijų kitose bibliotekose kreipkitės į ten dirbančius bibliotekininkus.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė edukacijai

Parašykite komentarą